TJ Háj ve Slezsku

13. kolo, Ne 28.10 10:00

Mladší dorost postupuje

Již tradičně se o první titul halového přeborníka okresu OFS Bruntál utkávají mladší dorostenci.

První letošní mládežnický halový turnaj se uskutečnil minulou neděli v bruntálské sportovní hale. O titul nejlepšího halového týmu okresu zápolilo celkem sedm týmů. Mužstva FC SO Bruntál, Jiskra Rýmařov, Sokol Vrbno pod Pradědem, FK Krnov „A“, SK Zátor, Slezan Jindřichov a FK Krnov „B“ se střetla o celkové prvenství systémem každý s každým. Hrálo se také o tři postupová místa do semifinále Poháru předsedy MS KFS a vzhledem k k tomu, že tento turnaj je vypsán jen pro družstva okresních soutěží a krajské soutěže, tak měly už předem postup zajištěny týmy Jiskry Rýmařov, SK Zátor a Slezan Jindřichov. V průběhu nedělního dne byla v bruntálské sportovní hale k vidění zajímavá a dramatická utkání kvalitní úrovně. Nejlépe nakonec prošli celých turnajem bez jediné ztráty mladí fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál. Dobře si vedl i A tým FK Krnov, který po porážce 1:3 v závěrečném rozhodujícím utkání turnaje od pozdějšího vítěze obsadil druhou příčku. Ze třetího místa se mohli po skončení radovat vrbenští fotbalisté před čtvrtým FK Krnov „B“. Pátou příčku si z Bruntálu odvezl Rýmařov a předposlední šesté místo obsadil bojovný a perspektivní tým Jindřichova. Sedmá pozice pak patřila Zátoru. V závěru vyhlásili pořadatelé nejlepší hráče. Cenu pro nejlepšího brankáře získal Ondřej Savoboda z FK Krnov. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Daniel Horkel z Slezanu Jindřichov a pohár pro nejlepšího střelce získal vrbenský Tomáš Tomčík.