16. kolo, So 26.05 14:00

FC Slavoj Olympia Brun..

17. kolo, So 02.06 10:00

Starší přípravka je v polovině halové sezóny

Starší přípravka je právě v polovině zimní halové sezóny a její výsledky jsou velice dobré. Prozatím odehrála pět halových turnajů, v nichž se umístila vždy na předních místech.

V turnajích se naši malí fotbalisté utkali převážně s týmy Olomouckého kraje, třikrát ve Šternberku a jednou v Olomouci. Jeden turnaj odehráli v Opavě. Ve Šternberku skončili naši hráči na 4. a 2. místě a poslední turnaj 14.ledna vyhráli s celkovým skóre 12:1. Dokázali přitom obstát ve velké konkurenci týmu Uničova, Šumperka, HFK Olomouc nebo OMK Šternberk, které mají širokou hráčskou základnu. přesto je kluci dokázali porazit a s jedinou remízou celý turnaj vyhrát.

Na pozvání týmu HFK Olomouc jsme se zúčastnili kvalitního turnaje v Olomouci. Kluci v něm obsadila krásné druhé místo. Ve finále se utkala s domácím týmem a až do závěrečných minut držela těsný výsledek 1:0. I přes několik šancí naši kluci v závěru inkasovali dva góly a prohráli. Navzdory tomu mohou být na svůj výkon v Olomouci pyšní.

V Opavě náš tým absolvoval triangl proti SFC Opava a SK Hranice. S každým družstvem odehrála tři 15minutové zápasy. Z Opavy si fotbalisté Rýmařova odvezli čtyři vítězství, jednu prohru a jednu remízu.

Hráči na těchto turnajích poznávají, co přináší poctivá docházka a chuť se učit novým věcem při tréninku. Za to je musím ocenit. Ještě nás čeká šest turnajů zimní halové sezóny.

Turnaje se zúčastnili: Miroslav Mušálek, Tomáš Vychodil, Radim Přecechtěl, Petr Hance, Vít Novosad, Jan Mihál, Filip Vymazal, Jan Friedrich, Michal Kubík a Filip Maceček.

Na turnaje se připravujeme v tělocvičně ZŠ Jelínkova v pondělí a v pátek.