11. kolo, So 13.10 09:00

12. kolo, Ne 21.10 10:00

TJ Depos Horní Suchá

Žáci v Kopřivnici zabojovali

Za téměř letního počasí se naši hráči vydali do vzdálené Kopřivnice, kde chtěli navázat na poslední domácí utkání a bodově si tak polepšit v tabulce krajského přeboru.

FC Kopřivnice : SK Jiskra Rýmařov U15 - 2:2 (1:2)

Branky: 7´ Kraus, 12´ Köhler

Na mužstvo z Kopřivnice jsme před začátkem utkání ztráceli v tabulce 24 bodů a tak favorit utkání byl jasný a budil respekt. Kluci se však soupeře nezalekli a od prvních minut to bylo právě naše mužstvo, které diktovalo obraz hry. Dokázali jsme podržet míč a dařila se nám hra i jeden na jednoho. Toho jsme dokázali využít v 7.minutě, kdy se uvolnil Sebastián Kraus a střelou k tyči dostal naše mužstvo do vedení. Ve 12.minutě to bylo už 0:2. Ondra Hrabina na polovině hřiště rychle rozehrál na Milana Křepelku a ten našel před brankou Filipa Köhlera. Úvod, který asi nikdo nečekal. Domácím vázla kombinace a prezentovali se zejména nákopy na rychlé útočníky. Po jednom takovém nákopu jsme ve 14.minutě soupeři darovali branku, když těsně před našim vyběhnuvším brankářem jsme nechali vypíchnout míč domácím Kotlarem, který snižuje na 1:2. I přes obdrženou branku kluci dál bojovali a několikrát nebezpečně zahrozili. Branka v prvním poločase již však nepadla. Druhý poločas začali aktivněji domácí. V 38.minutě využili další nákop za obranu a byl to opět rychlý Kotlár, který svůj nájezd proměnil a vyrovnal na 2:2. Po obdržené brance a úvodním tlaku jsme hru opět dokázali vyrovnat a vypracovat si další šance. Do slibné šance se dostal Křepelka či Roman Hradil a v obou případech na poslední chvili zasáhli na poslední chvíli domáci obránci. Rozhodnout mohl i deset minut před koncem Tomáš Furik, kterému však v koncovce chybělo jen kousek štěstíčka. V poslední minutě mohl sthrnout vítězství na domácí stranu opět Kotlár, ale naštěstí svůj samostatný nájezd na branku nedokázal zužitkovat. Kluci si zaslouží dnes pochvalu a určitě vezou z Kopřivnice zasloužený bod za remízu 2:2, když k vítězství dnes opravdu chybělo málo.

FC Kopřivnice : SK Jiskra Rýmařov U13 - 2:11 (1:6)

Branky: 3x Gorčík, 2x Furik, 2x Černý, 2x Wenzel, 2x Kraus

Opačná situace jak u starších. Domácí před utkáním stráceli na naše mužstvo 32 bodů a tak favoritem byli naši hráči. Ti se roli favorita nezalekli a od začátku utkání diktovali tepmo hry a bylo to opět jen o proměňování šancí. Těch kluci zase zahodili nespočetně a ne vždy řešily herní situace jak by měli. Po dobrém začátku utkání však přišlo brzo uspokojení s výsledkem a opět jsem přizpůsobily tempo hry soupeři a zřejmně i počasí. Na hráče už teď čekájí těžší zápasy, které prověří jak na tom v jarní části doopravdy jsou.