SK Jiskra Rýmařov, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Jiskra Rýmařov, z.s.
www.jiskrarymarov.com

SK Jiskra Rýmařov, z.s.
ČSK Uherský Brod

22. kolo, So 21.04 16:00

SK Jiskra Rýmařov0
ČSK Uherský Brod1

SK Jiskra Rýmařov

21. kolo, So 14.04 15:30

SK Spartak Hulín1
SK Jiskra Rýmařov2

SK Jiskra Rýmařov

18. kolo, St 11.04 16:00

1.HFK Olomouc0
SK Jiskra Rýmařov1

SK Uničov

20. kolo, So 07.04 15:30

SK Jiskra Rýmařov2
SK Uničov2

SK Jiskra Rýmařov

19. kolo, So 31.03 15:30

FC Hlučín5
SK Jiskra Rýmařov0

SK Jiskra Rýmařov

15. kolo, Ne 12.11 10:15

FC Velké Meziříčí1
SK Jiskra Rýmařov2

SK Hanácká Slavia Kroměříž

14. kolo, So 04.11 14:00

SK Jiskra Rýmařov3
SK Hanácká Slavia Krom..6

SK Jiskra Rýmařov

13. kolo, So 28.10 14:30

SK Líšeň2
SK Jiskra Rýmařov1

FK Hodonín

12. kolo, So 21.10 14:30

SK Jiskra Rýmařov3
FK Hodonín2

SK Jiskra Rýmařov

11. kolo, So 14.10 15:00

FC Odra Petřkovice 3
SK Jiskra Rýmařov2

SK Jiskra Rýmařov

23. kolo, So 28.04 16:00

FK Mohelnice
SK Jiskra Rýmařov

MFK Vyškov

24. kolo, So 05.05 16:30

SK Jiskra Rýmařov
MFK Vyškov

FC Velké Meziříčí

30. kolo, St 09.05 17:00

SK Jiskra Rýmařov
FC Velké Meziříčí

SK Jiskra Rýmařov

25. kolo, Ne 13.05 10:15

TJ Valašské Meziříčí..
SK Jiskra Rýmařov

FC Odra Petřkovice

26. kolo, So 19.05 16:30

SK Jiskra Rýmařov
FC Odra Petřkovice

SK Jiskra Rýmařov

16. kolo, St 23.05 17:00

1.SK Prostějov
SK Jiskra Rýmařov

SK Jiskra Rýmařov

27. kolo, So 26.05 17:00

FK Hodonín
SK Jiskra Rýmařov

SK Líšeň

28. kolo, So 02.06 16:30

SK Jiskra Rýmařov
SK Líšeň

SK Jiskra Rýmařov

29. kolo, So 09.06 17:00

SK Hanácká Slavia Krom..
SK Jiskra Rýmařov

FC Viktoria Otrokovice

17. kolo, So 16.06 17:00

SK Jiskra Rýmařov
FC Viktoria Otrokovice

Turnaj mládeže - LORD CUP

Vítejte na stránkách fotbalového turnaje mládeže "LORD CUP - RÝMAŘOV"

První ročník tohoto turnaje proběhl již v roce 2000 a od té doby probíhá v pravidelných intervalech vždy koncem června po skončení soutěžních utkání. Je pořádán pro určenou kategorii mládeže a do roku 2014 byla hrána na polovinu velkého hřiště systémem 7+1 pro kategorii U11. 16.ročník byl pořádán pro 20 mužstev kategorie U11, které se utkali na 4 hřištích o rozměrech 40x25m systémem 5+1. O roku 2017 je turnaj pořádán pro kategorii U11 a U13, kde každé kategorii je věnován jeden den.  

19. ročník turnaje proběhne v sobotu 23.6.2018 pro kategorii U11 a neděle 24.6.2018 bude věnována kategorii U13

Krátkou prezentaci z posledního ročníku naleznete na těchto odkazech: sobota - U11  -  neděle - U13

Fotogalerii z předešlých ročníků naleznete na odkazech v klubové galerii "Galerie".

 

 

 

 

 

V dosavadních ročnících, které se vyznačovaly velkým zájmem veřejnosti, jsme měli možnost přivítat mužstva z celé republiky i ze zahraničí (Slovensko, Polsko, Německo). Dosavadní vítězové předešlých ročníků jsou následující mužstva:

Junior Teplice (2000), Petra Drnovice (2001), MŠK Žilina (2002), Baník Ostrava (2003) a následující čtyři ročníky ovládli kluci z 1.FC Brno (2004,2005,2006,2007). Dva následující ročníky vyhráli kluci z SFC Opava (2008,2009) a následující ročník vyhráli kluci ze slovenského MFK Ružomberok (2010). Následující 2.ročníky po roční odmlce opět vyhráli kluci z SFC Opava (2011,2012). Následující ročníky ovládli FC Hlučín (2013), Hanácká Slávia Kroměříž (2014) a FK BOCA Chotěboř (2015). Předposlední ročník ovládlo v kategorii U11 mužstvo FK Jeseník (2016) a kategorii U13 FK Kozlovice (2016). Zatím poslední ročník v kategorii U11 vyhrálo mužstvo FO Lanškroun (2017) a kategorii U13 FK BOCA Chotěboř (2017).

Tento turnajem je pořádán pod záštitou města Rýmařov a už neodmyslitelně patří už k jeho tradicím.

Vše potřebné o tomto turnaji se dozvíte v našich rubrikách na těchto stránkách. V případě zájmu se tohoto turnaje zúčastnit v jednom z příštím z ročníků, prosím kontaktujte i s předstihem jednoho z organizačních pracovníků.

Veškeré informace naleznete v hlavním menu na našich stránkách nebo na těchto odkazech.

LORD CUP Tradice Historie Propozice Hrací systém Ubytování Přihláška

 

 

Přihlášená mužstva na 19.ročník - LORD CUP 2018  (poslední aktualizace účastníků 12.4.2018)

kategorie U10 - U11 (23.6.2018)

 

kategorie U12 - U13 (24.6.2018)

 
SK Jiskra Rýmařov  SK Jiskra Rýmařov
První SC Staré Město  FK Krnov
EKS Kolektyw Radwanice (PL)  EKS Kolektyw Radwanice (PL) 
SK Uničov  FO Lanškroun
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
FK Jeseník FC Svratka Brno
USD Arco 1895 (ITA) FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Valašské Meziříčí FK Jeseník
KMS Juventus Bruntál USD Arco 1895 (ITA)
FC TJ Oravský Podzámok (SVK) 1.BFK Frýdlant nad Ostravicí
FK Agria Choceň FKM Morava
Futsal Čelechovice na Hané / TJ Smržice Futsal Čelechovice na Hané / TJ Smržice
volno   x  
volno   x  
volno   x  
volno   x  

 

Události

28.04.2018 16:00
FK Mohelnice vs. Jiskra

Tabulka

1. 1.SK Prostějov 20 46:16 46
2. FC Velké Meziříčí 20 54:28 44
3. SK Hanácká Slavia.. 20 42:27 41
4. FC Hlučín 20 41:26 36
5. SK Líšeň 20 40:26 35
6. MFK Vyškov 20 38:32 32
7. TJ Valašské Meziříčí 20 32:43 27
8. FK Hodonín 20 34:39 26
9. SK Uničov 20 38:30 25
10. SK Spartak Hulín 20 41:40 25
11. ČSK Uherský Brod 20 22:32 25
12. SK Jiskra Rýmařov 20 30:41 25
13. FC Viktoria Otrokovice 20 27:43 22
14. FC Odra Petřkovice 20 24:38 20
15. 1.HFK Olomouc 20 24:54 11
16. FK Mohelnice 20 24:42 10

Kompletní tabulka

Střelci týmu

7 gólů

Tomáš Šupák

5 gólů

Daniel Dydowicz

4 góly

Pavel Ondruška

3 góly

Michal Furik
Město Rýmařov Holba Hyundai Rýmařov www.lionsport.cz/ Fortuna RD RÝMAŘOV www.fotbal.cz MSFL

Počet návštěv: 106035
Posledních 30 dnů: 2306 | Posledních 7 dnů: 616 | Poslední den: 125

© 2018 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne