SK Jiskra Rýmařov, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Jiskra Rýmařov, z.s.
www.jiskrarymarov.com

SK Jiskra Rýmařov, z.s.
FK Fotbal Třinec

MOL Cup - 1., Út 14.08 17:00

SK Jiskra Rýmařov0
FK Fotbal Třinec1

SK Jiskra Rýmařov

2. kolo, So 11.08 17:00

SFK Vrchovina2
SK Jiskra Rýmařov2

FC Velké Meziříčí

1. kolo, So 04.08 16:30

SK Jiskra Rýmařov1
FC Velké Meziříčí3

SK Jiskra Rýmařov

MOL Cup - p., So 28.07 17:00

FK Nové Sady0
SK Jiskra Rýmařov2

FC Viktoria Otrokovice

17. kolo, So 16.06 16:30

SK Jiskra Rýmařov4
FC Viktoria Otrokovice3

SK Jiskra Rýmařov

29. kolo, So 09.06 17:00

SK Hanácká Slavia Krom..2
SK Jiskra Rýmařov3

SK Líšeň

28. kolo, So 02.06 16:30

SK Jiskra Rýmařov2
SK Líšeň0

SK Jiskra Rýmařov

27. kolo, So 26.05 17:00

FK Hodonín3
SK Jiskra Rýmařov0

SK Jiskra Rýmařov

16. kolo, St 23.05 17:00

1.SK Prostějov5
SK Jiskra Rýmařov1

FC Odra Petřkovice

26. kolo, So 19.05 16:30

SK Jiskra Rýmařov1
FC Odra Petřkovice 1

MFK Frýdek - Místek

4. kolo, So 25.08 16:30

SK Jiskra Rýmařov
MFK Frýdek - Místek

SK Jiskra Rýmařov

5. kolo, So 01.09 16:00

ČSK Uherský Brod
SK Jiskra Rýmařov

TJ Valašské Meziříčí

6. kolo, So 08.09 16:00

SK Jiskra Rýmařov
TJ Valašské Meziříčí..

SK Jiskra Rýmařov

7. kolo, So 15.09 15:30

SK Spartak Hulín
SK Jiskra Rýmařov

SK Líšeň

8. kolo, So 22.09 15:30

SK Jiskra Rýmařov
SK Líšeň

SK Jiskra Rýmařov

9. kolo, So 29.09 15:30

FK Hodonín
SK Jiskra Rýmařov

FC Odra Petřkovice

10. kolo, So 06.10 15:00

SK Jiskra Rýmařov
FC Odra Petřkovice

SK Jiskra Rýmařov

11. kolo, So 13.10 10:15

FC Viktoria Otrokovice
SK Jiskra Rýmařov

MFK Vyškov

12. kolo, So 20.10 14:30

SK Jiskra Rýmařov
MFK Vyškov

SK Jiskra Rýmařov

13. kolo, So 27.10 14:30

FC Hlučín
SK Jiskra Rýmařov

Turnaj mládeže - LORD CUP

Vítejte na stránkách fotbalového turnaje mládeže "LORD CUP - RÝMAŘOV"

První ročník tohoto turnaje proběhl již v roce 2000 a od té doby probíhá v pravidelných intervalech vždy koncem června po skončení soutěžních utkání. Je pořádán pro určenou kategorii mládeže a do roku 2014 byla hrána na polovinu velkého hřiště systémem 7+1 pro kategorii U11. 16.ročník byl pořádán pro 20 mužstev kategorie U11, které se utkali na 4 hřištích o rozměrech 40x25m systémem 5+1. O roku 2016 je turnaj pořádán pro kategorii U11 a U13, kde každé kategorii je věnován jeden den.  

19. ročník turnaje proběhl v sobotu 23.6.2018 pro kategorii U11 a neděle 24.6.2018 byla věnována kategorii U13

Krátkou prezentaci z posledního ročníku naleznete na těchto odkazech: sobota - U11  -  neděle - U13

Fotogalerii z posledního i předešlých ročníků naleznete na odkazech v klubové galerii "Galerie".

 

 

 

 

 

V dosavadních ročnících, které se vyznačovaly velkým zájmem veřejnosti, jsme měli možnost přivítat mužstva z celé republiky i ze zahraničí (Slovensko, Polsko, Německo). Dosavadní vítězové předešlých ročníků jsou následující mužstva:

Junior Teplice (2000), Petra Drnovice (2001), MŠK Žilina (2002), Baník Ostrava (2003) a následující čtyři ročníky ovládli kluci z 1.FC Brno (2004,2005,2006,2007). Dva následující ročníky vyhráli kluci z SFC Opava (2008,2009) a následující ročník vyhráli kluci ze slovenského MFK Ružomberok (2010). Následující 2.ročníky po roční odmlce opět vyhráli kluci z SFC Opava (2011,2012). Následující ročníky ovládli FC Hlučín (2013), Hanácká Slávia Kroměříž (2014) a FK BOCA Chotěboř (2015). V roce 2016 ovládlo v kategorii U11 mužstvo FK Jeseník (2016) a kategorii U13 FK Kozlovice (2016). Předposlední ročník v kategorii U11 vyhrálo mužstvo FO Lanškroun (2017) a kategorii U13 FK BOCA Chotěboř (2017). Poslední ročník v kategorii U11 vyhrálo mužstvo SK Uničov (2018) a kategorii U13 FK Jeseník (2018).

Tento turnajem je pořádán pod záštitou města Rýmařov a už neodmyslitelně patří už k jeho tradicím.

Vše potřebné o tomto turnaji se dozvíte v našich rubrikách na těchto stránkách. V případě zájmu se tohoto turnaje zúčastnit v jednom z příštím z ročníků, prosím kontaktujte i s předstihem jednoho z organizačních pracovníků.

Veškeré informace naleznete v hlavním menu na našich stránkách nebo na těchto odkazech.

LORD CUP Tradice Historie Propozice Hrací systém Ubytování Přihláška

 

 

Přihlášená mužstva na 19.ročník - LORD CUP 2018  (turnaj naplněn - přihlášky uzavřeny)

kategorie U10 - U11 (23.6.2018)

 

kategorie U12 - U13 (24.6.2018)

 
SK Jiskra Rýmařov I. SK Jiskra Rýmařov
První SC Staré Město  FK Krnov
EKS Kolektyw Radwanice (PL)  FC SO Bruntál 
SK Uničov  FO Lanškroun
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
FK Jeseník FC Svratka Brno
USD Arco 1895 (ITA) FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Valašské Meziříčí FK Jeseník
KMS Juventus Bruntál USD Arco 1895 (ITA)
FC TJ Oravský Podzámok (SVK) 1.BFK Frýdlant nad Ostravicí
FK Agria Choceň FKM Morava
Futsal Čelechovice na Hané / TJ Smržice Futsal Čelechovice na Hané / TJ Smržice
Haná Prostějov x  
SK Vysoké Mýto x  
TJ Sokol Brantice x  
SK Jiskra Rýmařov II. x  

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FC Hlučín 2 6:2 6
2. SK Líšeň 2 4:0 6
3. FC Velké Meziříčí 2 5:3 4
4. MFK Frýdek - Místek 2 3:2 4
5. MFK Vyškov 2 7:5 3
6. SK Hanácká Slavia.. 2 3:2 3
7. FK Hodonín 2 2:1 3
8. SK Uničov 2 2:2 3
9. ČSK Uherský Brod 2 3:4 3
10. FC Odra Petřkovice 2 1:2 3
11. FC Viktoria Otrokovice 2 1:2 3
12. FC Dolní Benešov 2 3:4 1
13. SFK Vrchovina 2 3:4 1
14. SK Jiskra Rýmařov 2 3:5 1
15. TJ Valašské Meziříčí 2 4:7 1
16. SK Spartak Hulín 2 3:8 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

2 góly

Jan Kolísek

1 gól

Petr Navrátil
Město Rýmařov Holba Hyundai Rýmařov www.lionsport.cz/ Fortuna RD RÝMAŘOV zinasport MSFL

Počet návštěv: 116530
Posledních 30 dnů: 2964 | Posledních 7 dnů: 1026 | Poslední den: 136

© 2018 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne