17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
Tatran Všechovice2
SK Jiskra Rýmařov1
16. kolo, So 9.3.2024 14:30
SK Jiskra Rýmařov1
FC Kostelec na Hané2
15. kolo, So 11.11.2023 14:00
SK Jiskra Rýmařov1
FC Vsetín1
14. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
1.HFK Olomouc0
SK Jiskra Rýmařov2
13. kolo, So 28.10.2023 14:30
TJ Slovan Bzenec2
SK Jiskra Rýmařov0
12. kolo, So 21.10.2023 14:30
SK Jiskra Rýmařov1
FK Nový Jičín2
11. kolo, Ne 15.10.2023 15:00
FK Kozlovice1
SK Jiskra Rýmařov1
10. kolo, So 7.10.2023 15:00
SK Jiskra Rýmařov1
SK Baťov 19301
9. kolo, So 30.9.2023 15:00
TJ Skaštice2
SK Jiskra Rýmařov4
8. kolo, So 23.9.2023 15:30
SK Jiskra Rýmařov5
FC TVD Slavičín2
18. kolo, So 23.03 15:00
SK Jiskra Rýmařov
SFK ELKO Holešov
19. kolo, Ne 31.03 15:00
FC Strání
SK Jiskra Rýmařov
20. kolo, So 06.04 15:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Šternberk
21. kolo, So 13.04 15:30
1. FC Viktorie Přerov
SK Jiskra Rýmařov
22. kolo, So 20.04 16:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Nové Sady
23. kolo, Ne 28.04 10:15
FC TVD Slavičín
SK Jiskra Rýmařov
24. kolo, So 04.05 16:30
SK Jiskra Rýmařov
TJ Skaštice
25. kolo, So 11.05 16:30
SK Baťov 1930
SK Jiskra Rýmařov
26. kolo, So 18.05 16:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Kozlovice
27. kolo, So 25.05 17:00
FK Nový Jičín
SK Jiskra Rýmařov
17. kolo, Ne 17.3.2024 10:00
1.HFK Olomouc2
SK Jiskra Rýmařov2
16. kolo, Ne 10.3.2024 10:30
SK Jiskra Rýmařov4
TJ Valašské Meziříčí..6
1. kolo, So 18.11.2023 10:00
TJ Valašské Meziříčí..10
SK Jiskra Rýmařov4
15. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
SK Hanácká Slavia Krom..1
SK Jiskra Rýmařov3
14. kolo, So 4.11.2023 10:00
FK Nový Jičín1
SK Jiskra Rýmařov1
13. kolo, So 28.10.2023 14:30
FC Bílovec2
SK Jiskra Rýmařov2
12. kolo, So 21.10.2023 10:30
FK Fotbal Třinec B4
SK Jiskra Rýmařov4
8. kolo, St 18.10.2023 15:30
SFC Opava B5
SK Jiskra Rýmařov2
11. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov3
MFK Vítkovice2
10. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
FC Vsetín4
SK Jiskra Rýmařov1
18. kolo, Ne 24.03 10:30
SK Jiskra Rýmařov
1.SK Prostějov B
19. kolo, So 30.03 10:30
SK Jiskra Rýmařov
1. FC Viktorie Přerov
20. kolo, So 06.04 10:00
SK Hranice
SK Jiskra Rýmařov
21. kolo, So 13.04 10:30
SK Jiskra Rýmařov
SK Uničov
22. kolo, Ne 21.04 10:00
Jiskra Staré Město
SK Jiskra Rýmařov
23. kolo, So 27.04 10:30
SK Jiskra Rýmařov
SFC Opava B
24. kolo, So 04.05 13:30
MFK Havířov
SK Jiskra Rýmařov
25. kolo, So 11.05 10:30
SK Jiskra Rýmařov
FC Vsetín
26. kolo, So 18.05 10:00
MFK Vítkovice
SK Jiskra Rýmařov
27. kolo, So 25.05 10:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Fotbal Třinec B
17. kolo, Ne 17.3.2024 12:15
1.HFK Olomouc7
SK Jiskra Rýmařov1
16. kolo, Ne 10.3.2024 12:45
SK Jiskra Rýmařov2
TJ Valašské Meziříčí..4
1. kolo, So 18.11.2023 12:15
TJ Valašské Meziříčí..6
SK Jiskra Rýmařov2
15. kolo, Ne 12.11.2023 16:15
SK Hanácká Slavia Krom..0
SK Jiskra Rýmařov3
14. kolo, So 4.11.2023 12:15
FK Nový Jičín4
SK Jiskra Rýmařov1
13. kolo, So 28.10.2023 16:45
FC Bílovec4
SK Jiskra Rýmařov2
12. kolo, So 21.10.2023 12:45
FK Fotbal Třinec B6
SK Jiskra Rýmařov1
8. kolo, St 18.10.2023 17:45
SFC Opava B8
SK Jiskra Rýmařov0
11. kolo, So 14.10.2023 12:15
SK Jiskra Rýmařov0
MFK Vítkovice7
10. kolo, Ne 8.10.2023 12:15
FC Vsetín4
SK Jiskra Rýmařov1
18. kolo, Ne 24.03 12:45
SK Jiskra Rýmařov
1.SK Prostějov B
19. kolo, So 30.03 12:45
SK Jiskra Rýmařov
1. FC Viktorie Přerov
20. kolo, So 06.04 12:15
SK Hranice
SK Jiskra Rýmařov
21. kolo, So 13.04 12:45
SK Jiskra Rýmařov
SK Uničov
22. kolo, Ne 21.04 12:15
Jiskra Staré Město
SK Jiskra Rýmařov
23. kolo, So 27.04 12:45
SK Jiskra Rýmařov
SFC Opava B
24. kolo, So 04.05 15:30
MFK Havířov
SK Jiskra Rýmařov
25. kolo, So 11.05 12:45
SK Jiskra Rýmařov
FC Vsetín
26. kolo, So 18.05 12:15
MFK Vítkovice
SK Jiskra Rýmařov
27. kolo, So 25.05 12:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Fotbal Třinec B
1. kolo, So 16.3.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov3
SK BESKYD Frenštát p.R..3
13. kolo, So 28.10.2023 14:00
FK Kofola Krnov0
SK Jiskra Rýmařov1
12. kolo, So 21.10.2023 10:00
FK Baník Albrechtice0
SK Jiskra Rýmařov6
11. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov2
MFK Slavoj Bruntál5
10. kolo, So 7.10.2023 11:15
FC Odra Petřkovice 0
SK Jiskra Rýmařov1
9. kolo, Ne 1.10.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov0
FC Hlučín9
8. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
MFK Vítkovice B2
SK Jiskra Rýmařov2
7. kolo, Ne 17.9.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov5
FC Vřesina0
6. kolo, Ne 10.9.2023 10:00
FK Staříč3
SK Jiskra Rýmařov3
5. kolo, Ne 3.9.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov9
FC Ostrava Jih0
15. kolo, Ne 31.03 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Slavia Opava
16. kolo, So 06.04 10:00
FK Bospor Bohumín
SK Jiskra Rýmařov
17. kolo, Ne 14.04 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Nový Jičín
18. kolo, Ne 21.04 14:00
FC Ostrava Jih
SK Jiskra Rýmařov
19. kolo, Ne 28.04 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Staříč
20. kolo, Ne 05.05 12:30
FC Vřesina
SK Jiskra Rýmařov
14. kolo, St 08.05 10:00
SK BESKYD Frenštát p.R..
SK Jiskra Rýmařov
21. kolo, Ne 12.05 10:00
SK Jiskra Rýmařov
MFK Vítkovice B
22. kolo, So 18.05 10:00
FC Hlučín
SK Jiskra Rýmařov
23. kolo, Ne 26.05 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FC Odra Petřkovice
1. kolo, So 16.3.2024 11:45
SK Jiskra Rýmařov2
SK BESKYD Frenštát p.R..6
13. kolo, So 28.10.2023 15:45
FK Kofola Krnov3
SK Jiskra Rýmařov2
12. kolo, So 21.10.2023 11:45
FK Baník Albrechtice1
SK Jiskra Rýmařov9
11. kolo, Ne 15.10.2023 11:45
SK Jiskra Rýmařov6
MFK Slavoj Bruntál14
10. kolo, So 7.10.2023 13:00
FC Odra Petřkovice 3
SK Jiskra Rýmařov10
9. kolo, Ne 1.10.2023 11:45
SK Jiskra Rýmařov0
FC Hlučín9
8. kolo, Ne 24.9.2023 11:45
MFK Vítkovice B3
SK Jiskra Rýmařov2
7. kolo, Ne 17.9.2023 11:45
SK Jiskra Rýmařov10
FC Vřesina1
6. kolo, Ne 10.9.2023 11:45
FK Staříč2
SK Jiskra Rýmařov7
5. kolo, Ne 3.9.2023 11:45
SK Jiskra Rýmařov5
FC Ostrava Jih1
15. kolo, Ne 31.03 11:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Slavia Opava
16. kolo, So 06.04 11:45
FK Bospor Bohumín
SK Jiskra Rýmařov
17. kolo, Ne 14.04 11:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Nový Jičín
18. kolo, Ne 21.04 12:30
FC Ostrava Jih
SK Jiskra Rýmařov
19. kolo, Ne 28.04 11:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Staříč
20. kolo, Ne 05.05 14:15
FC Vřesina
SK Jiskra Rýmařov
14. kolo, St 08.05 11:45
SK BESKYD Frenštát p.R..
SK Jiskra Rýmařov
21. kolo, Ne 12.05 11:45
SK Jiskra Rýmařov
MFK Vítkovice B
22. kolo, So 18.05 11:45
FC Hlučín
SK Jiskra Rýmařov
23. kolo, Ne 26.05 11:45
SK Jiskra Rýmařov
FC Odra Petřkovice
1. kolo, So 4.11.2023 11:00
TJ Sokol Vrbno p/Pr.1
SK Jiskra Rýmařov B7
13. kolo, Ne 29.10.2023 14:00
SK Jiskra Rýmařov B4
MFK Slavoj Bruntál C2
11. kolo, St 25.10.2023 15:30
SK Jiskra Rýmařov B2
TJ Sokol Chomýž5
12. kolo, Ne 22.10.2023 14:00
Sokol Karlovice4
SK Jiskra Rýmařov B1
10. kolo, So 7.10.2023 12:30
TJ Baník Horní Město..2
SK Jiskra Rýmařov B1
9. kolo, Ne 1.10.2023 14:00
SK Jiskra Rýmařov B7
Fotbal Široká Niva0
8. kolo, Čt 21.9.2023 16:00
TJ Horní Benešov3
SK Jiskra Rýmařov B3
7. kolo, Ne 17.9.2023 14:00
SK Jiskra Rýmařov B7
FC Slezan Osoblaha2
5. kolo, St 13.9.2023 17:00
SK Jiskra Rýmařov B1
SK Zátor2
3. kolo, St 6.9.2023 17:00
SK Jiskra Rýmařov B9
TJ Břidličná 1
1. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
SK Jiskra Rýmařov5
SK Zátor3
2. kolo, Út 7.11.2023 16:00
TJ Horní Benešov3
SK Jiskra Rýmařov3
14. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov9
MFK Slavoj Bruntál B3
13. kolo, Čt 26.10.2023 17:00
TJ Sokol Vrbno p/Pr. B5
SK Jiskra Rýmařov13
12. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov1
TJ Spartak Dvorce6
11. kolo, Pá 13.10.2023 16:00
TJ Sokol Vrbno p/Pr. A10
SK Jiskra Rýmařov8
10. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov5
TJ Sokol Brantice5
9. kolo, So 30.9.2023 11:30
TJ Sokol Lichnov3
SK Jiskra Rýmařov6
15. kolo, Čt 28.9.2023 10:00
FK Kofola Krnov B5
SK Jiskra Rýmařov16
8. kolo, Čt 21.9.2023 16:00
SK Jiskra Rýmařov7
FK Kofola Krnov A9
4. kolo, Čt 26.10.2023 16:00
SK Jiskra Rýmařov2
TJ Břidličná 10
3. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
FK Město Albrechtice12
SK Jiskra Rýmařov9
2. kolo, So 14.10.2023 15:00
SK Jiskra Rýmařov4
MFK Slavoj Bruntál A11
1. kolo, So 7.10.2023 13:30
TJ Slezské Rudoltice1
SK Jiskra Rýmařov15
8. kolo, Čt 21.9.2023 16:30
FK Kofola Krnov3
SK Jiskra Rýmařov2
7. kolo, Ne 17.9.2023 14:00
TJ Sokol Lichnov13
SK Jiskra Rýmařov2
6. kolo, Ne 10.9.2023 11:45
SK Jiskra Rýmařov8
MFK Slavoj Bruntál B3
5. kolo, Čt 31.8.2023 16:30
TJ Sokol Vrbno p/Pr.1
SK Jiskra Rýmařov20
12. kolo, Čt 8.6.2023 17:00
SK Jiskra Rýmařov8
SK Zátor4
11. kolo, Po 5.6.2023 17:00
FK Město Albrechtice3
SK Jiskra Rýmařov6
17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
Tatran Všechovice2
Muži 1
17. kolo, Ne 17.3.2024 12:15
1.HFK Olomouc7
Dorost U171
17. kolo, Ne 17.3.2024 10:00
1.HFK Olomouc2
Dorost U192
1. kolo, So 16.3.2024 11:45
Žáci U132
SK BESKYD Frenštát p.R..6
1. kolo, So 16.3.2024 10:00
Žáci U153
SK BESKYD Frenštát p.R..3
16. kolo, Ne 10.3.2024 12:45
Dorost U172
TJ Valašské Meziříčí..4
16. kolo, Ne 10.3.2024 10:30
Dorost U194
TJ Valašské Meziříčí..6
16. kolo, So 9.3.2024 14:30
Muži 1
FC Kostelec na Hané2
1. kolo, So 18.11.2023 12:15
TJ Valašské Meziříčí..6
Dorost U172
1. kolo, So 18.11.2023 10:00
TJ Valašské Meziříčí..10
Dorost U194
18. kolo, So 23.03 15:00
Muži
SFK ELKO Holešov
18. kolo, Ne 24.03 10:30
Dorost U19
1.SK Prostějov B
18. kolo, Ne 24.03 12:45
Dorost U17
1.SK Prostějov B
19. kolo, So 30.03 10:30
Dorost U19
1. FC Viktorie Přerov
19. kolo, So 30.03 12:45
Dorost U17
1. FC Viktorie Přerov
15. kolo, Ne 31.03 10:00
Žáci U15
FK Slavia Opava
15. kolo, Ne 31.03 11:45
Žáci U13
FK Slavia Opava
19. kolo, Ne 31.03 15:00
FC Strání
Muži
20. kolo, So 06.04 10:00
SK Hranice
Dorost U19
16. kolo, So 06.04 10:00
FK Bospor Bohumín
Žáci U15
Úvod / 7.ročník - LORD CUP 2006
Fotogalerii z tohoto ročníků naleznete v sekci GALERIE.
7.ročník turnaje LORD CUP - RÝMAŘOV 2006
Konečné pořadí 7. ročníku:
1. | 1.FC Brno |
2. | ČFK Nitra (SVK) |
3. | SK Sigma Olomouc |
4. | MFK Ružomberok (SVK) |
5. | TJ Jiskra Rýmařov |
6. | SFC Opava |
7. | KS Malapanew Ozimek (PL) |
8. | Spartak Sezimovo Ústí |
Nejlepší hráči 7. ročníku:
Nejlepší hráč turnaje: | Patrik KASAL (SK Sigma Olomouc) |
Nejlepší brankář turnaje: | Martin Šarman (Jiskra Rýmařov) |
Nejlepší střelec turnaje: | Martin DVORNICKÝ – 11 branek (ČFK Nitra) |
Talent turnaje: | Michal VLACH (1.FC Brno) |
Nejrychlejší branka utkání: | Michal DUNAJ – 26 sec. (MFK Ružomberok) |
Nejužitečnější hráči mužstev: | Sebastián GORČÍK (Jiskra Rýmařov) |
Dawid MICHALCZYK (KS Malapanew Ozimek) | |
Nejmladší hráči turnaje: | Michal MÁCHA (Spartak Sezimovo Ústí) |
Cena FAIR PLAY: | Lukáš VÍCHA (SFC Opava) |
Tabulka výsledků 7. ročníku:
1. | FC Strání | 16 | 48:14 | 42 |
2. | FK Kozlovice | 16 | 33:13 | 38 |
3. | FC Vsetín | 17 | 32:18 | 33 |
4. | TJ Slovan Bzenec | 16 | 38:16 | 32 |
5. | FC TVD Slavičín | 17 | 28:31 | 28 |
6. | SFK ELKO Holešov | 16 | 40:28 | 24 |
7. | FK Šternberk | 17 | 20:29 | 24 |
8. | FK Nové Sady | 17 | 29:29 | 23 |
9. | FC Kostelec na Hané | 17 | 26:34 | 21 |
10. | Tatran Všechovice | 17 | 39:37 | 19 |
11. | TJ Skaštice | 17 | 24:33 | 19 |
12. | 1.HFK Olomouc | 17 | 17:26 | 19 |
13. | SK Jiskra Rýmařov | 17 | 28:34 | 18 |
14. | SK Baťov 1930 | 17 | 23:30 | 15 |
15. | 1. FC Viktorie Přerov | 17 | 14:34 | 15 |
16. | FK Nový Jičín | 17 | 12:45 | 11 |
1. | SK Hranice | 17 | 55:24 | 41 |
2. | MFK Vítkovice | 17 | 65:21 | 38 |
3. | SK Uničov | 17 | 68:31 | 35 |
4. | FC Vsetín | 17 | 45:35 | 29 |
5. | TJ Valašské Meziříčí | 17 | 58:35 | 28 |
6. | SFC Opava B | 16 | 46:28 | 28 |
7. | 1.HFK Olomouc | 17 | 42:28 | 28 |
8. | 1.SK Prostějov B | 17 | 40:37 | 28 |
9. | Jiskra Staré Město | 16 | 39:29 | 24 |
10. | FK Fotbal Třinec B | 17 | 37:50 | 20 |
11. | FC Bílovec | 15 | 40:40 | 18 |
12. | SK Jiskra Rýmařov | 17 | 44:66 | 17 |
13. | 1. FC Viktorie Přerov | 17 | 31:46 | 14 |
14. | SK Hanácká Slavia.. | 17 | 25:59 | 14 |
15. | MFK Havířov | 17 | 15:75 | 8 |
16. | FK Nový Jičín | 17 | 19:65 | 6 |
1. | 1.HFK Olomouc | 17 | 82:24 | 46 |
2. | SFC Opava B | 16 | 87:18 | 45 |
3. | SK Uničov | 17 | 48:18 | 38 |
4. | MFK Vítkovice | 17 | 62:24 | 36 |
5. | SK Hranice | 17 | 61:36 | 33 |
6. | FC Vsetín | 17 | 51:42 | 30 |
7. | 1.SK Prostějov B | 17 | 50:37 | 28 |
8. | Jiskra Staré Město | 16 | 33:32 | 26 |
9. | FK Fotbal Třinec B | 17 | 37:34 | 25 |
10. | TJ Valašské Meziříčí | 17 | 45:47 | 20 |
11. | 1. FC Viktorie Přerov | 17 | 30:45 | 19 |
12. | FC Bílovec | 15 | 29:42 | 16 |
13. | SK Hanácká Slavia.. | 17 | 19:48 | 14 |
14. | MFK Havířov | 17 | 19:97 | 9 |
15. | FK Nový Jičín | 17 | 14:62 | 5 |
16. | SK Jiskra Rýmařov | 17 | 20:81 | 3 |
1. | FC Hlučín | 13 | 144:4 | 39 |
2. | MFK Slavoj Bruntál | 13 | 134:24 | 36 |
3. | FK Nový Jičín | 13 | 61:36 | 30 |
4. | MFK Vítkovice B | 13 | 40:49 | 22 |
5. | FC Odra Petřkovice | 13 | 31:24 | 21 |
6. | SK Jiskra Rýmařov | 13 | 41:40 | 21 |
7. | FK Slavia Opava | 13 | 59:63 | 21 |
8. | FK Bospor Bohumín | 13 | 40:45 | 18 |
9. | FK Kofola Krnov | 13 | 26:47 | 18 |
10. | FK Staříč | 13 | 30:55 | 16 |
11. | SK BESKYD Frenštát p.R. | 12 | 15:55 | 13 |
12. | FC Vřesina | 13 | 20:72 | 9 |
13. | FK Baník Albrechtice | 12 | 22:80 | 3 |
14. | FC Ostrava Jih | 13 | 12:81 | 0 |
1. | MFK Slavoj Bruntál | 13 | 139:24 | 37 |
2. | FC Hlučín | 13 | 100:11 | 36 |
3. | FK Kofola Krnov | 13 | 82:11 | 34 |
4. | FK Nový Jičín | 13 | 113:29 | 30 |
5. | FK Bospor Bohumín | 13 | 47:34 | 24 |
6. | FK Slavia Opava | 13 | 56:64 | 22 |
7. | SK Jiskra Rýmařov | 13 | 66:63 | 19 |
8. | FC Ostrava Jih | 13 | 41:43 | 15 |
9. | FK Baník Albrechtice | 12 | 51:72 | 15 |
10. | SK BESKYD Frenštát p.R. | 12 | 32:55 | 13 |
11. | FC Odra Petřkovice | 13 | 25:79 | 8 |
12. | MFK Vítkovice B | 13 | 24:66 | 6 |
13. | FC Vřesina | 13 | 13:114 | 4 |
14. | FK Staříč | 13 | 25:149 | 3 |
1. | Sokol Karlovice | 11 | 52:16 | 27 |
2. | TJ Horní Benešov | 11 | 65:20 | 26 |
3. | MFK Slavoj Bruntál C | 11 | 54:19 | 25 |
4. | TJ Sokol Chomýž | 11 | 36:19 | 22 |
5. | TJ Baník Horní Město | 11 | 27:28 | 22 |
6. | TJ Sokol Vrbno p/Pr. | 11 | 26:33 | 18 |
7. | SK Jiskra Rýmařov B | 11 | 43:28 | 16 |
8. | SK Zátor | 11 | 23:31 | 15 |
9. | Fotbal Široká Niva | 11 | 28:65 | 9 |
10. | TJ Slezan Jindřichov | 11 | 25:39 | 7 |
11. | FC Slezan Osoblaha | 11 | 25:51 | 7 |
12. | TJ Břidličná | 11 | 19:74 | 0 |
8 gólů
Petr Čikl4 góly
Pavel Jeřábek3 góly
David Hleba2 góly
Michal Furik2 góly
Tomáš Palys2 góly
Vojtěch Kneifel1 gól
Jiří Furik16 gólů
Roman Marek7 gólů
Tomáš Furik5 gólů
Alexej Novotný4 góly
Eathan Mark Pospíšil2 góly
Marcel Mihál2 góly
Tomáš Polách2 góly
Alexandr Koryťák7 gólů
Ivo Filipčík5 gólů
Miroslav Mucha3 góly
Ondřej Němec2 góly
Šimon Tomčík1 gól
Jan Friedrich1 gól
Šimon Jahoda1 gól
Jiří Semančík16 gólů
Miroslav Matoušek12 gólů
Radim Přecechtěl4 góly
Jonáš Pospíšil3 góly
Luděk Šimko3 góly
Petr Krystalovič1 gól
Martin Vavřička1 gól
Jakub Kastner34 gólů
Tomáš Bráblík10 gólů
Jan Tomčo6 gólů
Jakub Kastner6 gólů
David Vašíček3 góly
Jan Bršťák2 góly
Vít Jaroslav Fidler2 góly
Jan Suchánek8 gólů
Tomáš Bráblík5 gólů
Michal Mazánek3 góly
Viktor Strnadel3 góly
Jan Tomčo3 góly
Jan Bršťák3 góly
Jakub Krejčí3 góly
Miroslav Tomčo
Počet návštěv: 284395
Posledních 30 dnů: 3922 | Posledních 7 dnů: 979 | Poslední den: 159
© 2024 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz