SK Uničov

21. kolo, So 13.4.2024 12:45

SK Uničov3

Mladší dorostenci v dohrávce podlehli o tři branky Třinci

Ve středu se dohrával zápas Moravskoslezské divize mladšího dorostu, přesněji utkání 27. kola mezi Jiskrou a Třincem. Z vítězství se radovali Slezané.

Původně se mělo hrát v sobotu 25. května, ale po vydatném dešti byl zápas přeložen na náhradní termín. Na úvodní gól třineckého Pilcha dokázal ve 12. minutě odpovědět Miroslav Mucha, ovšem krátce poté hosté ze Slezska vstřelili další dva góly a vypracovali si náskok.

Ivo Filipčík ještě dokázal ve 23. minutě snížit na rozdíl jediné branky, ale krátce před pauzou vrátil dvougólové vedení na stranu Třince Strokosz.

Po změně stran Cieslar a Michalek dali pátý a šestý gól třineckých dorostenců. Alespoň snížit se ještě podařili v 73.  minutě Muchovi.

Sedmnáctka Jiskry prohrála s Třincem 3:6. Další zápas hraje v neděli 9. května kdy od 12:45 hostí Nový Jičín.

Hodnocení trenéra Františka Pohanky:

Svých kluků jsem se po utkání ptal, jestli jim kluci z Třince za ty darované góly poděkovali. Dnes jsme to soupeři znovu hodně ulehčili, dobré čtyři góly jsme jim nabídli po velkých a zbytečných chybách. A to je něco, co nás neustále sráží.

SK Jiskra Rýmařov U17 – FK Třinec U16 3:6 (2:4)

Branky: 12. a 73. Mucha, 23. Filipčík – 9. a 13. Pilch, 18. Bujok, 39. Strokosz, 62. Cieslar, 67. Michalek.

Rozhodčí: Čechák. ŽK: Mucha, Hartmann. Diváků: 24.

Jiskra U17: Birchall – Brenkus (68. Macek), Mušálek, Maceček (66. György), Mucha, Mihál (46. Šuba), Friedrich, Filipčík, Semančík (62. Hartmann), Novosad, Tomčík. Trenér: František Pohanka.