FK Stará Bělá

1. kolo, So 06.11 10:00

FK Krnov

Žáci Jiskry přivezli body z utkání proti Frýdku-Místku

Utkání mužů Jiskry Rýmařov sice bylo odloženo, a o jeho dalším osudu se bude teprve rozhodovat, v akci však v sobotu byly mladší i starší žáci, kteří své utkání krajského přeboru odehráli v Lískovci proti Frýdku-Místku.

Starší žáci uhráli poprvé v sezóně remízu. Proti B-týmu Frýdku-Místku U15 však již v 10. minutě vedli o dva góly. Ve 3. minutě poslal svěřence Petra Pally do vedení Filip Vymazal, o sedm minut později zvýšil na rozdíl dvou gólů Miroslav Mucha. Do konce 1. poločasu se však domácím hráčům podařilo snížit, a po změně stran i vyrovnat. Zápas patnáctek tak skončil dělbou bodů. V neúplné tabulce krajského přeboru zůstala výběr U15 na 7. místě.

Frýdek-Místek U15 „B“ – Jiskra Rýmařov U15   2:2 (1:2)

Branky Rýmařova: 3. Vymazal, 10. Mucha.

Sestava Rýmařova: Birchall – Vymazal, Friedrich, Maceček, Hance, Mucha, Mihál, Vychodil, Mušálek, Novosad, Přecechtěl, Jahoda, Šuba, Vavřička, Oliš. Trenér Petr Palla.

O poznání více se v Lískovci dařilo mladším žákům, kteří zvítězili vysoko 9:0. Již v 1. minutě nasměroval Jiskru ke třem bodům Luděk Šimko. Do konce první půle se trefili také Robert Casciani a Radim Přecechtěl. Po změně stran si však svěřenci Radima Přecechtěla otevřeli v Lískovci střelnici, a konto brankáře Frýdku zatížili dalšími šesti přesnými zásahy. Nejprve se prosadili Tomáš Zifčák a Štěpán Tkadleček, poté podruhé v utkání Casciani a Šimko, následoval druhý gól Tkadlečka, a vysokou výhru 9:0 následně pečetil Miroslav Matoušek. Výhra posunula třináctku na 8. místo tabulky krajského přeboru.

Frýdek-Místek U13 „B“ – Jiskra Rýmařov U15   0:9 (0:3)

Branky Rýmařova: 1. a 51. Šimko, 10. a 42. Casciani, 38. a 58. Tkadleček, 21. Přecechtěl, 36. Zifčák, 59. Matoušek.

Sestava Rýmařova: Peňáz – R. Strnadel, Zifčák, Vavřička, Tkadleček, Přecechtěl, Mazánek, Casciani, Matoušek, Šimko, Všetička, V. Strnadel,  Vaštík, Gurban, Kastner. Trenér Radim Přecechtěl.