FK SK Polanka n/O.3

5. kolo, Ne 29.8.2021 16:30

FK Bílovec3

Drtivá výhra mladších žáků ve Staré Bělé

V neděli své zápasy v krajských přeborech odehráli také starší a mladší žáci. Zatímco patnáctka ve Staré Bělé neuspěla a prohrála 1:5, mladší žáci svého soupeře drtivě porazili, když vyhráli 21:3.

Starším žákům se v posledních týdnech nedaří, což prohra 1:5 na hřišti Staré Bělé potvrdila. Jedinou trefu svěřenců Petra Pally dal ve 47. minutě Miroslav Mucha. V té době však již Jiskra U15 prohrávala o tři branky. V tabulce krajského přeboru setrvala patnáctka na 9. příčce.

Stará Bělá U15 – Jiskra Rýmařov U15    5:1 (1:0)

Branka Rýmařova: 47. Mucha.

Sestava Rýmařova: Birchall – Vymazal, Friedrich, Maceček, Hance, Mucha, Mihál, Vychodil, Mušálek, Novosad, Přecechtěl, Vavřička, Jahoda, Šuba. Trenér Petr Palla.

Třináctka Jiskry zvítězila rozdílem několik tříd.  Již v první půli vstřelili svěřenci Radima Přecechtěla 12 branek. Nejlepším střelcem Rýmařova byl Luděk Šimko, autor pěti gólů. O jednu méně si v utkání připsali Robert Casciani a Miroslav Matoušek. V tabulce krajského přeboru je Jiskra U13 na 3. místě.

Stará Bělá U13 – Jiskra Rýmařov U13    3:21 (0:12)

Branky Rýmařova: 2., 14., 18., 48. a 49. Šimko, 9., 19., 29. a 53. Casciani, 9., 28., 39. a 41. Matoušek, 7., 24. a 52. Kastner, 17. a 58. Přecechtěl, 16. Vaštík, 47. a 56. vlastní góly soupeře.

Sestava Rýmařova: Peňáz – R. Strnadel, Zifčák, Vavřička, Tkadleček, Přecechtěl, Mazánek, Casciani, Matoušek, Šimko, Všetička. V. Strnadel, Vaštík, Gurban, Kastner. Trenér Radim Přecechtěl.