5. kolo, Ne 4.9.2022 10:00

SK Jiskra Rýmařov1
TJ Sokol Kobeřice3

Dorostenci vezou body z Darkoviček

Oba dorostenecké výběry SK Jiskra Rýmařov zvítězily v nedělních utkáních krajského přeboru na půdě Darkoviček.

Devatenáctka i bez několika hráčů zvítězila přesvědčivě 3:0. Pod vítězství svěřenců trenéra Martina Čecháka se nejvíce podepsal Oganes Krywda, který vstřelil hattrick. V prvním poločase se trefil v krátkém časovém úseku v rozmezí 26. a 33. minuty. Po změně stran pečetil výhru Rýmařova v 77. minutě. Díky páté výhře v řadě setrvali dorostenci na vedoucí pozici v krajském přeboru o dva body před Bílovcem, který však má stále o zápas méně.

Darkovičky U19 – Jiskra Rýmařov U19  0:3 (0:2)

Branky Rýmařova: 26., 33. a 77. Krywda.

Sestava Rýmařova: Batla – Palys, Křepelka, Drábek (67. Schwarz), Papaj, Křenek (85. E. M. Pospíšil), Krywda, Hradil, M. Pospíšil, Buršík (75. Zapletal), Gorčík (85. Polách). Trenér Martin Čechák.

V Darkovičkách loupila i rýmařovská sedmnáctka, která zvítězila 3:1. Všechny branky přitom padly v první půli. Hráči Rýmařova předvedli ofenzivní smršť v úvodních 15. minutách. Nejprve ve 2. minutě otevřel skóre Eathan Mark Pospíšil. Minutu na to zvýšil Jan Zapletal, který zároveň přidal branku i v 15. minutě. Domácí stačili jen korigovat. Kaňkou na utkání tak bylo akorát zranění autora dvou branek Honzy Zapletala. Rýmařovská sedmnáctka v tabulce kraje nadále stíhá Bílovec, který vede o tři body právě před Jiskrou.

Darkovičky U17 – Jiskra Rýmařov U17  1:3 (1:3)

Branky Rýmařova: 3. a 15. Zapletal, 2. E. M. Pospíšil.

Sestava Rýmařova: Přecechtěl – Buršík, M. Pospíšil, Zapletal, Drábek, Černín, Marek, E. M. Pospíšil, Gorčík, Schwarz, Křenek, Hrnčíř, Wenzel,  Mlčák, Mihál, Polách, Tomášek. Trenér: František Pohanka.