FC Slavoj Olympia Brun..

13. kolo, So 29.10 10:00

TJ Valašské Meziříčí..

Marek včera derby za áčko, dnes pomohl k výhře dorostencům

Stále teprve šestnáctiletý Roman Marek prožívá hodně krušné období. Ačkoliv by věkem měl teprve patřit do sedmnáctky, nastupuje již ve vyšších kategoriích. Včera odehrál svůj druhý zápas za muže, když byl u remízy Jiskry s Břidličnou, dnes dopoledne naskočil za devatenáctku, jíž dvěma přesnými zásahy pomohl k výhře nad Velkou Polomí. Kromě něj se dvakrát trefil i Jakub Gorčík. To mladší dorost na soupeře nestačil a podlehl mu 0:1.

V utkání devatenáctek poslal Rýmařov do vedení ve 13. minutě Jakub Gorčík. Do konce první půle pak svěřenci Martina Čecháka udeřili ještě jednou. Na rozdíl dvou branek zvýšil ve 42. minutě Roman Marek. I po změně stran na hřišti Jiskra dominovala. Tři minuty po startu druhé půle zvýšil Lukáš Buršík na 3:0. Po něm pálili přesně ještě podruhé v utkání Gorčík s Markem. Hosté z Velké Polomi dokázali pouze snížit. Devatenáctka Jiskry tak zvítězila 5:2.

SK Jiskra Rýmařov U19 – TJ Velká Polom U19 5:2 (2:0)

Branky Jiskry: 13. a 67. Gorčík, 42. a 75. Marek, 48. Buršík

Rozhodčí: Mikulčák – Kudlák, Valerián. ŽK: Polách – Kovář, Kostelecký, Ptáček. Diváků: 40.

Jiskra: Zapletal – Schwarz, Polách (60. Novosad), Hrabina, Palys (80. Mlčák), Gorčík, Köhler (80. Mihál), Buršík (67. Pospíšil), Černíček (67. Černý), Křepelka, Marek. Trenér: Martin Čechák.

Naopak sedmnáctka Rýmařova prohrála s Velkou Polomí nejtěsnějším možným rozdílem. O výhře 1:0 hosté rozhodli ve 22. minutě po gólu Žídka.

SK Jiskra Rýmařov U17 – TJ Velká Polom U17 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Mikulčák – Kudlák, Drábek. ŽK: Pospíšil – Žídek. Diváků: 30.

Jiskra: Anderle – Brekus, Friedrich, Mlčák, Mucha, Wenzel, Novosad, Pospíšil, Němec, Polách, Mihál, Mušálek, Jahoda, Filipčík, Laci, Šuba. Trenér: František Pohanka.