FK Bílovec

4. kolo, So 27.8.2022 16:30

FK Bílovec5

Mladší žáci doma porazili Starou Bělou

V sobotních utkáních krajského přeboru starších a mladších žáků přivítaly rýmařovské výběry týmy ze Staré Bělé. Vítězně pro Jiskru skončil zápas mladších žáků. Starší žáci se rozešli smírně.

Starším žákům se proti Staré Bělé nepodařilo navázat na čtvrteční výhru proti Vítkovicím. Tým Radima Přecechtěla se dostal sice do vedení ve 48. minutě zásluhou Mirka Mušálka, hosté ze Staré Bělé však dokázali srovnat po gólu Žigy ze 60. minuty. Zápas starších žáků tak skončil dělbou bodů.

SK Jiskra Rýmařov U15 – FK Stará Bělá U15 1:1 (0:0)

Branky: 48. Mušálek – 60. Žiga.

Rozhodčí: Mikulčák – Valerián, Sviták. ŽK: bez karet. Diváků: 30.

Jiskra: Šuba – Casciani, Mušálek, Němec, Vavřička, Zifčák, Přecechtěl, Tomčík, Mihál, Matoušek, Kastner, Mazánek, Všetička. Trenér: Radim Přecechtěl.

Mladší žáci naopak prodloužili sérii bez prohry již na šest zápasů. Se Starou Bělou si v sobotu poradili poměrem 5:1. První poločas byl přitom vyrovnaný. Domácí Jiskra se dostala do vedení v 18. minutě po gólu Tomáše Bráblíka. Ve 27. minutě však Dominik Čech srovnal. Rozhodla vydařená pětiminutovka druhé půle, kdy se postupně trefili Jakub Kastner, Viktor Strnadel a znovu Kastner. V 51. minutě pak poslední gól Rýmařova dal Bráblík.

SK Jiskra Rýmařov U13 – FK Stará Bělá U13 5:1 (1:1)

Branky: 18. a 51. Bráblík, 31. a 35. Kastner, 34. V. Strnadel – 27. Čech.

Jiskra: Drášil – R. Strnadel, V. Strnadel, Podubecký, Vaštík, Antala, Bršťák, Krejčí, Bráblík, Kastner, Tkadleček, Tomčo, Tichý, Vašíček, Hlocký, Moises. Trenéři: Stanislav Kostka a Aleš Podubecký.