SK Jiskra Rýmařov, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Jiskra Rýmařov, z.s.
www.jiskrarymarov.com

SK Jiskra Rýmařov, z.s.
FK Hodonín

12. kolo, So 21.10 14:30

SK Jiskra Rýmařov3
FK Hodonín2

SK Jiskra Rýmařov

11. kolo, So 14.10 15:00

FC Odra Petřkovice 3
SK Jiskra Rýmařov2

TJ Valašské Meziříčí

10. kolo, So 07.10 15:00

SK Jiskra Rýmařov2
TJ Valašské Meziříčí..4

SK Jiskra Rýmařov

9. kolo, So 30.09 15:00

MFK Vyškov2
SK Jiskra Rýmařov0

FK Mohelnice

8. kolo, So 23.09 15:30

SK Jiskra Rýmařov2
FK Mohelnice1

SK Jiskra Rýmařov

7. kolo, So 16.09 15:30

ČSK Uherský Brod3
SK Jiskra Rýmařov0

SK Spartak Hulín

6. kolo, So 09.09 16:00

SK Jiskra Rýmařov2
SK Spartak Hulín2

SK Jiskra Rýmařov

5. kolo, Ne 03.09 10:15

SK Uničov1
SK Jiskra Rýmařov1

FC Hlučín

4. kolo, So 26.08 16:30

SK Jiskra Rýmařov2
FC Hlučín1

1.HFK Olomouc

3. kolo, So 19.08 16:30

SK Jiskra Rýmařov2
1.HFK Olomouc0

SK Jiskra Rýmařov

13. kolo, So 28.10 14:30

SK Líšeň
SK Jiskra Rýmařov

SK Hanácká Slavia Kroměříž

14. kolo, So 04.11 14:00

SK Jiskra Rýmařov
SK Hanácká Slavia Krom..

SK Jiskra Rýmařov

15. kolo, Ne 12.11 10:15

FC Velké Meziříčí
SK Jiskra Rýmařov

SK Jiskra Rýmařov

16. kolo, So 18.11 13:30

1.SK Prostějov
SK Jiskra Rýmařov

Tradice

Již 17.ročníků má za sebou fotbalový turnaj "LORD CUP Rýmařov", který byl pořádán z pravidla pro nejstarší kategorii přípravek. V roce 2016 se tento turnaj rozšiřuje i pro kategorii mladších žáků. Tento turnaj se řadí k největším a nejvýznamnějším akcím na území Moravskoslezského kraje v dané mládežnické kategorii. O vysoké úrovni vypovídá zájem přihlášených družstev a reference předcházejících ročníků.

Cílem turnaje je pokračování v jeho tradici, podchycení sportovních aktivit mládeže a nabídnutí jedné z možností, jak využít volný čas. Pořádání turnaje mezinárodního rozsahu umožňuje svým obsazením přiblížit sport na vysoké kvalitativní úrovni.

První ročník turnaje se uskutečnil v roce 2000. Název “LORD CUP” nese po hlavním sponzorovi RD Rýmařov a jeho stavebním systému LORD, který financoval turnaj ve spolupráci s firmou Flow Clima, výhradní zástupce firmy WOLF. Přestože od 4. ročníku došlo ke změně financování, původní název byl ponechán.

Konání dalších ročníků by se nemohlo uskutečnit bez drobných sponzorských příspěvků firem a finanční podpory města, které převzalo záštitu nad tímto turnajem. I přes uvedené složité podmínky financovaní měly dosavadní ročníky vysokou sportovní a společenskou úroveň.

Nelze opomenout účast českého reprezentanta a odchovance rýmařovské kopané Tomáše Ujfalušiho, v té době hráče německého HSV Hamburg a to na 2. ročníku při vyhlášení výsledků turnaje a již hráče Atlética Madrid na zahájení 10.ročníku, nebo účast a garanta 5. ročníku turnaje, taktéž rýmařovského odchovance Davida Langera, v té době hráče a kapitána prvoligového Slovanu Liberec. Ten svoji účast zopakoval i na 6. ročníku, tentokrát už v barvách řeckého Panionisu Atény.

Prvních 15 ročníků se hrálo systémem 7+1 za účasti 8 mužstev. Od roku 2015 turnaj dává prostor 24 mužstvům, kteří se střetnou ve vyřazovacích bojích již zaběhnutým systémem 5+1. Od roku 2016 dává turnaj prostor jak kategorii starší přípravka tak i kategorii mladších žáků a každé kategorii patří samostaný den.

Přehled účastníků všech ročníku turnaje "LORD CUP - Rýmařov"

1.ročník - 2000 - Jiskra Rýmařov, KMK Přerov, Junior Teplice, Sparta Praha, FC Vítkovice, Sigma Olomouc, NH Ostrava, FC Stavo Brno.

2.ročník - 2001 - Jiskra Rýmařov, NH Ostrava, Petra Drnovice, Dukla Trenčín(SVK), ŠK Belá(SVK), FC Stavo Brno, Sigma Olomouc, FC Vítkovice.

3. ročník - 2002 - Jiskra Rýmařov, MŠK Žilina(SVK), ŠK Belá(SVK), FC Vítkovice, MFK Pardubice, Sigma Olomouc, FK Zlín, Sparta Brno.

4. ročník - 2003 - Jiskra Rýmařov, FC Baník Ostrava, LeRK Prostějov, SV Esting(SRN), Junior Teplice, MŠK Žilina(SVK), ŠSK Bílovec, ABC Braník.

5. ročník - 2004 - Jiskra Rýmařov, FC Vítkovice, Unex Uničov, FK Lokomotiva Trnava(SVK), Rapid Liberec, Dukla Praha, 1.FC Brno, Spartak Pelhřimov.

6. ročník - 2005 - Jiskra Rýmařov, 1.FC Brno, SFC Opava, FC Hlučín, FK Náchod-Deštné, FK Brandýs nad Labem, FK Lokomotiva Trnava(SVK), ABC Braník.

7. ročník - 2006 - Jiskra Rýmařov, 1.FC Brno, SFC Opava, Spartak Sezimovo Ústí, SK Sigma Olomuc, ČFK Nitra (SVK), MFK Ružomberok (SVK), KS Malapanew Ozimek (PL).

8. ročník - 2007 - Jiskra Rýmařov, 1.FC Brno, SFC Opava, FK Česká Lípa, KMK Přerov, Lokomotiva Trnava (SVK), MFK Ružomberok (SVK), KS Malapanew Ozimek (PL).

9. ročník - 2008 - Jiskra Rýmařov, KMK Přerov, SFC Opava, FK SIAD Souš, SK Hanácká Slavia Kroměříž, FC Kopřivnice, MFK Ružomberok (SVK), SK Ozimek (PL).

10. ročník - 2009 - Jiskra Rýmařov, KMK Přerov, SFC Opava, ČAFC Židenice, Sokol Třebeš, Sparta Krč, FC Kopřivnice, SK Ozimek (PL).

11. ročník - 2010 - Jiskra Rýmařov, Sigma Olomouc, SFC Opava, Slavoj Rychvald, ČAFC Židenice, ŠSK Bílovec, MFK Ružomberok (SK), KS Malapanew Ozimek (PL).

12. ročník - 2011 - Jiskra Rýmařov, MFK Karviná, Sigma Olomouc, SFC Opava, FK OEZ Letohrad, TJ Sokol Čechovice, ŠK Juventus Žilina (SK), KS Malapanew Ozimek (PL).

13. ročník - 2012 - Jiskra Rýmařov, FK FOTBAL Třinec, SFC Opava, FK OEZ Letohrad, FC Kuřim, SK Uničov, 1.SK Prostějov, FC Vítkovice.

14. ročník - 2013 - Jiskra Rýmařov, FC Hlučín, SFC Opava, TJ Valašské Meziříčí, TJ Sokol Bohuňovice, FK Šternberk, TJ Kovohutě Břidličná, MFK Zvolen (SK).

15. ročník - 2014 - Jiskra Rýmařov, FC Hlučín, SK Hanácká Slávia Kroměříž, MKZ Rájec - Jestřebí, FC Kuřim, FC Kopřivnice, 1.FC Olomouc (dívky), TJ Kovohutě Břidličná.

16. ročník - 2015 - Jiskra Rýmařov, FK BOCA Chotěboř, TJ Dolní Němčí, MFK Ružomberok (SK), FC Lužice, Juventus Žilina (SR), SK Zlín 1931, FK Šumperk, FK Púchov (SK), SK Uničov, Haná Prostějov, FK Krnov, FK Jeseník, FŠ Roberta Hanka (SR), TJ Sokol Čechovice, FC Chotěboř, FK Stará Bělá, TJ Kovohutě Břidličná, TJ Sokol Bohuňovice

17. ročník - 2016 - kategorie U11 - Jiskra Rýmařov, SK Loštice 1923, FC ODRA Petřkovice, Akadémia Juventus Žilina (SK), MFK Vyškov, FK Jeseník, TJ Vidnava, TJ Břidličná, FK Nový Jičín, MŠK Púchov (SK), kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, FK Krnov, FK Kozlovice, FK KMZ Rájec-Jestřebí, KMS Juventus Bruntál, Akadémia Juventus Žilina (SK), FK Jeseník, SK Uničov

18. ročník - 2017kategorie U11 - Jiskra Rýmařov, TJ Družstevník Chtelnica (SK), KMS Juventus Bruntál, FK Jeseník, Futsal Čelechovice na Hané, FC TJ Oravský Podzámok (SK), FC SO Bruntál, EKS Kolektyw Radwanice (PL), TJ Břidličná, FO Lanškroun, TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, TJ Velká Polom, kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, FK Krnov, Spartak Rychnov nad Kněžnou, FK Slavia Opava, 1.OMK Šternberk, FK Jeseník, FK BOCA Chotěboř, FC Chotěboř, FC Hustopeče, FKD Drnovice, MŠK Púchov (SK)

Události

28.10.2017 14:30
Líšeň vs. Jiskra Rýmařov

Tabulka

1. FC Velké Meziříčí 12 38:13 32
2. 1.SK Prostějov 12 23:11 24
3. SK Hanácká Slavia.. 12 24:17 24
4. MFK Vyškov 12 27:20 23
5. SK Líšeň 12 23:18 19
6. TJ Valašské Meziříčí 11 21:22 18
7. FC Hlučín 12 22:16 17
8. SK Spartak Hulín 12 24:24 17
9. SK Jiskra Rýmařov 12 19:23 15
10. ČSK Uherský Brod 12 13:18 15
11. FK Hodonín 12 17:24 15
12. SK Uničov 11 22:18 13
13. FC Viktoria Otrokovice 12 16:29 11
14. FC Odra Petřkovice 12 14:23 10
15. 1.HFK Olomouc 12 16:33 7
16. FK Mohelnice 12 12:22 6

Kompletní tabulka

Střelci týmu

4 góly

Tomáš Šupák

3 góly

Michal Furik

3 góly

Daniel Dydowicz

2 góly

Jakub Harazin
Město Rýmařov Holba Hyundai Rýmařov www.lionsport.cz/ Fortuna RD RÝMAŘOV www.fotbal.cz MSFL

Počet návštěv: 96728
Posledních 30 dnů: 2342 | Posledních 7 dnů: 583 | Poslední den: 116

© 2017 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne