22. kolo, So 20.4.2024 16:00
SK Jiskra Rýmařov1
FK Nové Sady1
21. kolo, So 13.4.2024 15:30
1. FC Viktorie Přerov1
SK Jiskra Rýmařov1
20. kolo, So 6.4.2024 15:30
SK Jiskra Rýmařov1
FK Šternberk4
19. kolo, Ne 31.3.2024 15:00
FC Strání2
SK Jiskra Rýmařov0
18. kolo, So 23.3.2024 15:00
SK Jiskra Rýmařov1
SFK ELKO Holešov3
17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
Tatran Všechovice2
SK Jiskra Rýmařov1
16. kolo, So 9.3.2024 14:30
SK Jiskra Rýmařov1
FC Kostelec na Hané2
15. kolo, So 11.11.2023 14:00
SK Jiskra Rýmařov1
FC Vsetín1
14. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
1.HFK Olomouc0
SK Jiskra Rýmařov2
13. kolo, So 28.10.2023 14:30
TJ Slovan Bzenec2
SK Jiskra Rýmařov0
23. kolo, Ne 28.04 10:15
FC TVD Slavičín
SK Jiskra Rýmařov
24. kolo, So 04.05 16:30
SK Jiskra Rýmařov
TJ Skaštice
25. kolo, Ne 12.05 16:30
SK Baťov 1930
SK Jiskra Rýmařov
26. kolo, So 18.05 16:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Kozlovice
27. kolo, So 25.05 17:00
FK Nový Jičín
SK Jiskra Rýmařov
28. kolo, So 01.06 16:30
SK Jiskra Rýmařov
TJ Slovan Bzenec
29. kolo, So 08.06 16:30
SK Jiskra Rýmařov
1.HFK Olomouc
30. kolo, So 15.06 17:00
FC Vsetín
SK Jiskra Rýmařov
22. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
Jiskra Staré Město4
SK Jiskra Rýmařov7
21. kolo, So 13.4.2024 10:30
SK Jiskra Rýmařov4
SK Uničov5
20. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Hranice2
SK Jiskra Rýmařov1
19. kolo, So 30.3.2024 10:30
SK Jiskra Rýmařov7
1. FC Viktorie Přerov4
18. kolo, Ne 24.3.2024 10:30
SK Jiskra Rýmařov0
1.SK Prostějov B1
17. kolo, Ne 17.3.2024 10:00
1.HFK Olomouc2
SK Jiskra Rýmařov2
16. kolo, Ne 10.3.2024 10:30
SK Jiskra Rýmařov4
TJ Valašské Meziříčí..6
1. kolo, So 18.11.2023 10:00
TJ Valašské Meziříčí..10
SK Jiskra Rýmařov4
15. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
SK Hanácká Slavia Krom..1
SK Jiskra Rýmařov3
14. kolo, So 4.11.2023 10:00
FK Nový Jičín1
SK Jiskra Rýmařov1
23. kolo, Dnes 10:30
SK Jiskra Rýmařov
SFC Opava B
24. kolo, So 04.05 13:30
MFK Havířov
SK Jiskra Rýmařov
25. kolo, So 11.05 10:30
SK Jiskra Rýmařov
FC Vsetín
26. kolo, So 18.05 10:00
MFK Vítkovice
SK Jiskra Rýmařov
27. kolo, So 25.05 10:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Fotbal Třinec B
28. kolo, Ne 02.06 10:30
SK Jiskra Rýmařov
FC Bílovec
29. kolo, Ne 09.06 10:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Nový Jičín
30. kolo, So 15.06 10:30
SK Jiskra Rýmařov
SK Hanácká Slavia Krom..
22. kolo, Ne 21.4.2024 12:15
Jiskra Staré Město0
SK Jiskra Rýmařov0
21. kolo, So 13.4.2024 12:45
SK Jiskra Rýmařov0
SK Uničov3
20. kolo, So 6.4.2024 12:15
SK Hranice2
SK Jiskra Rýmařov0
19. kolo, So 30.3.2024 12:45
SK Jiskra Rýmařov1
1. FC Viktorie Přerov3
18. kolo, Ne 24.3.2024 12:45
SK Jiskra Rýmařov2
1.SK Prostějov B4
17. kolo, Ne 17.3.2024 12:15
1.HFK Olomouc7
SK Jiskra Rýmařov1
16. kolo, Ne 10.3.2024 12:45
SK Jiskra Rýmařov2
TJ Valašské Meziříčí..4
1. kolo, So 18.11.2023 12:15
TJ Valašské Meziříčí..6
SK Jiskra Rýmařov2
15. kolo, Ne 12.11.2023 16:15
SK Hanácká Slavia Krom..0
SK Jiskra Rýmařov3
14. kolo, So 4.11.2023 12:15
FK Nový Jičín4
SK Jiskra Rýmařov1
23. kolo, Dnes 12:45
SK Jiskra Rýmařov
SFC Opava B
24. kolo, So 04.05 15:30
MFK Havířov
SK Jiskra Rýmařov
25. kolo, So 11.05 12:45
SK Jiskra Rýmařov
FC Vsetín
26. kolo, So 18.05 12:15
MFK Vítkovice
SK Jiskra Rýmařov
27. kolo, So 25.05 12:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Fotbal Třinec B
28. kolo, Ne 02.06 12:45
SK Jiskra Rýmařov
FC Bílovec
29. kolo, Ne 09.06 12:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Nový Jičín
30. kolo, So 15.06 12:45
SK Jiskra Rýmařov
SK Hanácká Slavia Krom..
17. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov3
FK Nový Jičín2
16. kolo, So 6.4.2024 10:00
FK Bospor Bohumín 3
SK Jiskra Rýmařov1
15. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov5
FK Slavia Opava3
1. kolo, So 16.3.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov3
SK BESKYD Frenštát p.R..3
13. kolo, So 28.10.2023 14:00
FK Kofola Krnov0
SK Jiskra Rýmařov1
12. kolo, So 21.10.2023 10:00
FK Baník Albrechtice0
SK Jiskra Rýmařov6
11. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov2
MFK Slavoj Bruntál5
10. kolo, So 7.10.2023 11:15
FC Odra Petřkovice 0
SK Jiskra Rýmařov1
9. kolo, Ne 1.10.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov0
FC Hlučín9
8. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
MFK Vítkovice B2
SK Jiskra Rýmařov2
19. kolo, Ne 28.04 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Staříč
20. kolo, Ne 05.05 12:30
FC Vřesina
SK Jiskra Rýmařov
14. kolo, St 08.05 10:00
SK BESKYD Frenštát p.R..
SK Jiskra Rýmařov
21. kolo, Ne 12.05 10:00
SK Jiskra Rýmařov
MFK Vítkovice B
22. kolo, So 18.05 10:00
FC Hlučín
SK Jiskra Rýmařov
18. kolo, Pá 24.05 16:30
FC Ostrava Jih
SK Jiskra Rýmařov
23. kolo, Ne 26.05 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FC Odra Petřkovice
24. kolo, So 01.06 10:00
MFK Slavoj Bruntál
SK Jiskra Rýmařov
25. kolo, Ne 09.06 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Baník Albrechtice
26. kolo, Ne 16.06 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Kofola Krnov
17. kolo, Ne 14.4.2024 11:45
SK Jiskra Rýmařov5
FK Nový Jičín12
16. kolo, So 6.4.2024 11:45
FK Bospor Bohumín 8
SK Jiskra Rýmařov0
15. kolo, Ne 31.3.2024 11:45
SK Jiskra Rýmařov1
FK Slavia Opava8
1. kolo, So 16.3.2024 11:45
SK Jiskra Rýmařov2
SK BESKYD Frenštát p.R..6
13. kolo, So 28.10.2023 15:45
FK Kofola Krnov3
SK Jiskra Rýmařov2
12. kolo, So 21.10.2023 11:45
FK Baník Albrechtice1
SK Jiskra Rýmařov9
11. kolo, Ne 15.10.2023 11:45
SK Jiskra Rýmařov6
MFK Slavoj Bruntál14
10. kolo, So 7.10.2023 13:00
FC Odra Petřkovice 3
SK Jiskra Rýmařov10
9. kolo, Ne 1.10.2023 11:45
SK Jiskra Rýmařov0
FC Hlučín9
8. kolo, Ne 24.9.2023 11:45
MFK Vítkovice B3
SK Jiskra Rýmařov2
19. kolo, Ne 28.04 11:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Staříč
20. kolo, Ne 05.05 14:15
FC Vřesina
SK Jiskra Rýmařov
14. kolo, St 08.05 11:45
SK BESKYD Frenštát p.R..
SK Jiskra Rýmařov
21. kolo, Ne 12.05 11:45
SK Jiskra Rýmařov
MFK Vítkovice B
22. kolo, So 18.05 11:45
FC Hlučín
SK Jiskra Rýmařov
18. kolo, Pá 24.05 15:00
FC Ostrava Jih
SK Jiskra Rýmařov
23. kolo, Ne 26.05 11:45
SK Jiskra Rýmařov
FC Odra Petřkovice
24. kolo, So 01.06 11:45
MFK Slavoj Bruntál
SK Jiskra Rýmařov
25. kolo, Ne 09.06 11:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Baník Albrechtice
26. kolo, Ne 16.06 11:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Kofola Krnov
17. kolo, Ne 14.4.2024 14:30
SK Jiskra Rýmařov B4
TJ Slezan Jindřichov0
16. kolo, So 6.4.2024 12:30
TJ Břidličná 1
SK Jiskra Rýmařov B3
14. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov B12
TJ Sokol Vrbno p/Pr.0
1. kolo, So 4.11.2023 11:00
TJ Sokol Vrbno p/Pr.1
SK Jiskra Rýmařov B7
13. kolo, Ne 29.10.2023 14:00
SK Jiskra Rýmařov B4
MFK Slavoj Bruntál C2
11. kolo, St 25.10.2023 15:30
SK Jiskra Rýmařov B2
TJ Sokol Chomýž5
12. kolo, Ne 22.10.2023 14:00
Sokol Karlovice4
SK Jiskra Rýmařov B1
10. kolo, So 7.10.2023 12:30
TJ Baník Horní Město..2
SK Jiskra Rýmařov B1
9. kolo, Ne 1.10.2023 14:00
SK Jiskra Rýmařov B7
Fotbal Široká Niva0
8. kolo, Čt 21.9.2023 16:00
TJ Horní Benešov3
SK Jiskra Rýmařov B3
18. kolo, St 01.05 17:00
SK Zátor
SK Jiskra Rýmařov B
21. kolo, Ne 12.05 14:30
SK Jiskra Rýmařov B
TJ Horní Benešov
20. kolo, St 15.05 16:30
FC Slezan Osoblaha
SK Jiskra Rýmařov B
22. kolo, So 18.05 14:00
Fotbal Široká Niva
SK Jiskra Rýmařov B
23. kolo, Ne 26.05 14:30
SK Jiskra Rýmařov B
TJ Baník Horní Město..
24. kolo, So 01.06 14:00
TJ Sokol Chomýž
SK Jiskra Rýmařov B
25. kolo, Ne 09.06 15:30
SK Jiskra Rýmařov B
Sokol Karlovice
26. kolo, So 15.06 14:30
MFK Slavoj Bruntál C
SK Jiskra Rýmařov B
1. kolo, Čt 11.4.2024 16:30
MFK Slavoj Bruntál A24
SK Jiskra Rýmařov1
1. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
SK Jiskra Rýmařov5
SK Zátor3
2. kolo, Út 7.11.2023 16:00
TJ Horní Benešov3
SK Jiskra Rýmařov3
14. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov9
MFK Slavoj Bruntál B3
13. kolo, Čt 26.10.2023 17:00
TJ Sokol Vrbno p/Pr. B5
SK Jiskra Rýmařov13
12. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov1
TJ Spartak Dvorce6
11. kolo, Pá 13.10.2023 16:00
TJ Sokol Vrbno p/Pr. A10
SK Jiskra Rýmařov8
10. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
SK Jiskra Rýmařov5
TJ Sokol Brantice5
9. kolo, So 30.9.2023 11:30
TJ Sokol Lichnov3
SK Jiskra Rýmařov6
15. kolo, Čt 28.9.2023 10:00
FK Kofola Krnov B5
SK Jiskra Rýmařov16
2. kolo, Út 30.04 16:30
SK Jiskra Rýmařov
TJ Sokol Vrbno p/Pr. A
4. kolo, St 01.05 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Město Albrechtice
5. kolo, So 04.05 10:00
TJ Břidličná
SK Jiskra Rýmařov
6. kolo, St 08.05 16:30
MFK Slavoj Bruntál B
SK Jiskra Rýmařov
7. kolo, So 11.05 15:30
SK Jiskra Rýmařov
TJ Horní Benešov
8. kolo, Út 14.05 17:00
SK Jiskra Rýmařov
MFK Slavoj Bruntál A
9. kolo, Pá 17.05 16:00
TJ Sokol Vrbno p/Pr. A
SK Jiskra Rýmařov
10. kolo, Út 21.05 17:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Kofola Krnov A
11. kolo, So 25.05 17:30
FK Město Albrechtice
SK Jiskra Rýmařov
12. kolo, Čt 30.05 17:00
SK Jiskra Rýmařov
TJ Břidličná
4. kolo, Čt 26.10.2023 16:00
SK Jiskra Rýmařov2
TJ Břidličná 10
3. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
FK Město Albrechtice12
SK Jiskra Rýmařov9
2. kolo, So 14.10.2023 15:00
SK Jiskra Rýmařov4
MFK Slavoj Bruntál A11
1. kolo, So 7.10.2023 13:30
TJ Slezské Rudoltice1
SK Jiskra Rýmařov15
8. kolo, Čt 21.9.2023 16:30
FK Kofola Krnov3
SK Jiskra Rýmařov2
7. kolo, Ne 17.9.2023 14:00
TJ Sokol Lichnov13
SK Jiskra Rýmařov2
6. kolo, Ne 10.9.2023 11:45
SK Jiskra Rýmařov8
MFK Slavoj Bruntál B3
5. kolo, Čt 31.8.2023 16:30
TJ Sokol Vrbno p/Pr.1
SK Jiskra Rýmařov20
12. kolo, Čt 8.6.2023 17:00
SK Jiskra Rýmařov8
SK Zátor4
11. kolo, Po 5.6.2023 17:00
FK Město Albrechtice3
SK Jiskra Rýmařov6
11. kolo, Dnes 14:30
MFK Slavoj Bruntál A
SK Jiskra Rýmařov
12. kolo, Ne 05.05 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Město Albrechtice
10. kolo, St 08.05 10:00
SK Jiskra Rýmařov
TJ Slezské Rudoltice
13. kolo, Ne 12.05 11:00
TJ Břidličná
SK Jiskra Rýmařov
14. kolo, Ne 19.05 10:00
SK Jiskra Rýmařov
TJ Sokol Vrbno p/Pr.
15. kolo, So 25.05 10:00
MFK Slavoj Bruntál B
SK Jiskra Rýmařov
17. kolo, Út 11.06 17:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Kofola Krnov
22. kolo, Ne 21.4.2024 12:15
Jiskra Staré Město0
Dorost U170
22. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
Jiskra Staré Město4
Dorost U197
22. kolo, So 20.4.2024 16:00
Muži 1
FK Nové Sady1
17. kolo, Ne 14.4.2024 14:30
Starší žáci B4
TJ Slezan Jindřichov0
17. kolo, Ne 14.4.2024 11:45
Žáci U135
FK Nový Jičín12
17. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
Žáci U153
FK Nový Jičín2
21. kolo, So 13.4.2024 15:30
1. FC Viktorie Přerov1
Muži 1
21. kolo, So 13.4.2024 12:45
Dorost U170
SK Uničov3
21. kolo, So 13.4.2024 10:30
Dorost U194
SK Uničov5
1. kolo, Čt 11.4.2024 16:30
MFK Slavoj Bruntál A24
Přípravka U111
23. kolo, Dnes 10:30
Dorost U19
SFC Opava B
23. kolo, Dnes 12:45
Dorost U17
SFC Opava B
11. kolo, Dnes 14:30
MFK Slavoj Bruntál A
Přípravka U9
19. kolo, Ne 28.04 10:00
Žáci U15
FK Staříč
23. kolo, Ne 28.04 10:15
FC TVD Slavičín
Muži
19. kolo, Ne 28.04 11:45
Žáci U13
FK Staříč
2. kolo, Út 30.04 16:30
Přípravka U11
TJ Sokol Vrbno p/Pr. A
4. kolo, St 01.05 10:00
Přípravka U11
FK Město Albrechtice
18. kolo, St 01.05 17:00
SK Zátor
Starší žáci B
5. kolo, So 04.05 10:00
TJ Břidličná
Přípravka U11
Fotbalisté rýmařovského áčka se v úterý sešli, aby v tělocvičně Gymnázia a střední odborné školy zahájili přípravu na jarní část sezony. V ní budou napravovat nevydařený podzim, který zakončili na desáté příčce.
Tým se sešel v hojném počtu osmnácti hráčů. Scházeli pouze hráči, kteří bojují s virózou, například útočník Pavel Jeřábek.
Na úvod přípravy nečekalo svěřence Milana Furika nic jednoduchého Pod vedením Kamily Frankové absolvovali řadu silových cvičení.
Tělocvičny se rýmařovští hráči nezbaví do konce února. „Posilování je třeba a tady v tělocvičně máme ideální podmínky,“ řekl trenér Milan Furik.
Tým se kromě úterků bude scházet rovněž každou středu a pátek. „Nejprve nás čeká běh. Musíme aktivovat těla fotbalistů po dlouhé pauze. Klasické tréninky s fotbalovými prvky přijdou na řadu až v únoru,“ doplnil trenér.
Přípravné zápasy přijdou na řadu v únoru. Na konci druhého měsíce čeká Furikovy svěřence měření sil s HFK Olomouc, hrající divizi E. Týden před začátkem jara čeká Jiskru generálka proti Šternberku, který rovněž hraje „olomouckou“ divizi E.
První mistrovský zápas odehraje Rýmařov v neděli 19. března na hřišti Nového Jičína.
1. | FC Strání | 21 | 57:21 | 50 |
2. | FK Kozlovice | 22 | 46:21 | 47 |
3. | TJ Slovan Bzenec | 21 | 53:21 | 42 |
4. | FC Vsetín | 22 | 46:28 | 41 |
5. | SFK ELKO Holešov | 21 | 56:35 | 37 |
6. | FC TVD Slavičín | 22 | 34:39 | 36 |
7. | FK Šternberk | 22 | 32:36 | 32 |
8. | FK Nové Sady | 22 | 42:41 | 31 |
9. | 1.HFK Olomouc | 22 | 25:36 | 24 |
10. | FC Kostelec na Hané | 22 | 33:54 | 24 |
11. | SK Baťov 1930 | 22 | 36:39 | 23 |
12. | Tatran Všechovice | 21 | 49:52 | 22 |
13. | TJ Skaštice | 22 | 26:41 | 21 |
14. | FK Nový Jičín | 22 | 19:49 | 21 |
15. | SK Jiskra Rýmařov | 22 | 32:45 | 20 |
16. | 1. FC Viktorie Přerov | 22 | 20:48 | 17 |
1. | SK Hranice | 22 | 75:29 | 56 |
2. | MFK Vítkovice | 21 | 76:26 | 48 |
3. | SK Uničov | 22 | 84:43 | 47 |
4. | FC Vsetín | 22 | 62:46 | 39 |
5. | SFC Opava B | 22 | 68:42 | 38 |
6. | TJ Valašské Meziříčí | 22 | 77:48 | 37 |
7. | 1.SK Prostějov B | 22 | 49:54 | 34 |
8. | 1.HFK Olomouc | 22 | 52:40 | 32 |
9. | FC Bílovec | 21 | 64:50 | 31 |
10. | Jiskra Staré Město | 21 | 52:49 | 30 |
11. | SK Jiskra Rýmařov | 22 | 63:82 | 23 |
12. | FK Fotbal Třinec B | 21 | 42:67 | 23 |
13. | SK Hanácká Slavia.. | 22 | 41:71 | 20 |
14. | 1. FC Viktorie Přerov | 21 | 35:63 | 15 |
15. | MFK Havířov | 22 | 18:96 | 9 |
16. | FK Nový Jičín | 21 | 25:77 | 7 |
1. | SFC Opava B | 22 | 124:23 | 63 |
2. | 1.HFK Olomouc | 22 | 91:33 | 55 |
3. | SK Uničov | 22 | 60:27 | 48 |
4. | SK Hranice | 22 | 77:40 | 46 |
5. | MFK Vítkovice | 21 | 81:30 | 43 |
6. | FC Vsetín | 22 | 72:48 | 42 |
7. | Jiskra Staré Město | 21 | 49:35 | 36 |
8. | FK Fotbal Třinec B | 21 | 45:40 | 32 |
9. | 1.SK Prostějov B | 22 | 61:55 | 31 |
10. | FC Bílovec | 21 | 44:56 | 24 |
11. | 1. FC Viktorie Přerov | 21 | 35:50 | 24 |
12. | TJ Valašské Meziříčí | 22 | 63:66 | 23 |
13. | SK Hanácká Slavia.. | 22 | 24:80 | 17 |
14. | MFK Havířov | 22 | 21:127 | 10 |
15. | FK Nový Jičín | 21 | 17:84 | 6 |
16. | SK Jiskra Rýmařov | 22 | 23:93 | 4 |
1. | FC Hlučín | 17 | 183:11 | 51 |
2. | MFK Slavoj Bruntál | 17 | 153:29 | 48 |
3. | FK Nový Jičín | 17 | 83:44 | 36 |
4. | FK Bospor Bohumín | 17 | 68:49 | 30 |
5. | FC Odra Petřkovice | 17 | 40:30 | 30 |
6. | MFK Vítkovice B | 17 | 63:64 | 28 |
7. | SK Jiskra Rýmařov | 16 | 50:48 | 27 |
8. | FK Slavia Opava | 17 | 69:82 | 24 |
9. | FK Kofola Krnov | 17 | 37:54 | 24 |
10. | FK Staříč | 17 | 42:80 | 19 |
11. | SK BESKYD Frenštát p.R. | 17 | 29:77 | 19 |
12. | FC Vřesina | 17 | 22:107 | 9 |
13. | FC Ostrava Jih | 16 | 17:88 | 3 |
14. | FK Baník Albrechtice | 17 | 25:118 | 3 |
1. | MFK Slavoj Bruntál | 17 | 184:30 | 49 |
2. | FK Kofola Krnov | 17 | 118:11 | 46 |
3. | FC Hlučín | 17 | 136:13 | 45 |
4. | FK Nový Jičín | 17 | 135:43 | 37 |
5. | FK Bospor Bohumín | 17 | 67:37 | 36 |
6. | FK Slavia Opava | 17 | 68:80 | 28 |
7. | SK Jiskra Rýmařov | 16 | 72:91 | 19 |
8. | FK Baník Albrechtice | 17 | 63:97 | 19 |
9. | SK BESKYD Frenštát p.R. | 17 | 45:73 | 17 |
10. | FC Ostrava Jih | 16 | 47:51 | 16 |
11. | FC Odra Petřkovice | 17 | 36:82 | 15 |
12. | MFK Vítkovice B | 17 | 31:90 | 12 |
13. | FK Staříč | 17 | 31:181 | 4 |
14. | FC Vřesina | 17 | 14:168 | 4 |
1. | MFK Slavoj Bruntál C | 15 | 112:22 | 37 |
2. | Sokol Karlovice | 15 | 75:23 | 37 |
3. | TJ Sokol Chomýž | 15 | 58:25 | 34 |
4. | TJ Horní Benešov | 15 | 82:31 | 33 |
5. | TJ Baník Horní Město | 14 | 36:34 | 28 |
6. | SK Jiskra Rýmařov B | 14 | 62:29 | 25 |
7. | TJ Sokol Vrbno p/Pr. | 15 | 47:50 | 25 |
8. | SK Zátor | 15 | 24:68 | 15 |
9. | FC Slezan Osoblaha | 16 | 35:84 | 10 |
10. | Fotbal Široká Niva | 15 | 34:82 | 9 |
11. | TJ Slezan Jindřichov | 15 | 29:72 | 8 |
12. | TJ Břidličná | 14 | 23:97 | 0 |
8 gólů
Petr Čikl4 góly
David Hleba4 góly
Pavel Jeřábek2 góly
Michal Furik2 góly
Tomáš Palys2 góly
Milan Křepelka2 góly
Roman Marek24 gólů
Roman Marek13 gólů
Tomáš Furik5 gólů
Eathan Mark Pospíšil5 gólů
Alexej Novotný4 góly
Alexandr Koryťák3 góly
Tomáš Polách2 góly
Marcel Mihál8 gólů
Ivo Filipčík5 gólů
Miroslav Mucha3 góly
Ondřej Němec2 góly
Šimon Tomčík1 gól
Mirek Mušálek1 gól
Jan Friedrich1 gól
Šimon Jahoda18 gólů
Miroslav Matoušek14 gólů
Radim Přecechtěl4 góly
Luděk Šimko4 góly
Jonáš Pospíšil4 góly
Petr Krystalovič3 góly
Jakub Kastner2 góly
Martin Vavřička34 gólů
Tomáš Bráblík14 gólů
Jan Tomčo7 gólů
David Vašíček6 gólů
Jakub Kastner3 góly
Jan Bršťák3 góly
Jan Suchánek2 góly
Vít Jaroslav Fidler8 gólů
Tomáš Bráblík7 gólů
Viktor Strnadel6 gólů
Michal Mazánek5 gólů
Jakub Krejčí4 góly
Josef Tichý4 góly
Jiří Všetička4 góly
Miroslav Tomčo
Počet návštěv: 288219
Posledních 30 dnů: 4216 | Posledních 7 dnů: 962 | Poslední den: 61
© 2024 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz