SK Jiskra Rýmařov, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Jiskra Rýmařov, z.s.
www.jiskrarymarov.com

SK Jiskra Rýmařov, z.s.
SK Jiskra Rýmařov

11. kolo, So 13.10 10:15

FC Viktoria Otrokovice3
SK Jiskra Rýmařov2

FC Odra Petřkovice

10. kolo, So 06.10 15:00

SK Jiskra Rýmařov2
FC Odra Petřkovice 1

SK Jiskra Rýmařov

9. kolo, So 29.09 15:30

FK Hodonín3
SK Jiskra Rýmařov1

SK Líšeň

8. kolo, So 22.09 15:30

SK Jiskra Rýmařov1
SK Líšeň8

SK Jiskra Rýmařov

7. kolo, So 15.09 15:30

SK Spartak Hulín3
SK Jiskra Rýmařov4

TJ Valašské Meziříčí

6. kolo, So 08.09 16:00

SK Jiskra Rýmařov1
TJ Valašské Meziříčí..1

SK Jiskra Rýmařov

5. kolo, So 01.09 16:00

ČSK Uherský Brod3
SK Jiskra Rýmařov0

MFK Frýdek - Místek

4. kolo, So 25.08 16:30

SK Jiskra Rýmařov2
MFK Frýdek - Místek1

SK Uničov

3. kolo, So 18.08 16:30

SK Jiskra Rýmařov1
SK Uničov2

FK Fotbal Třinec

MOL Cup - 1., Út 14.08 17:00

SK Jiskra Rýmařov0
FK Fotbal Třinec1

MFK Vyškov

12. kolo, So 20.10 14:30

SK Jiskra Rýmařov
MFK Vyškov

SK Jiskra Rýmařov

13. kolo, So 27.10 14:30

FC Hlučín
SK Jiskra Rýmařov

FC Dolní Benešov

14. kolo, So 03.11 14:00

SK Jiskra Rýmařov
FC Dolní Benešov

SK Jiskra Rýmařov

15. kolo, So 10.11 14:00

SK Hanácká Slavia Krom..
SK Jiskra Rýmařov

Turnaj mládeže - LORD CUP

Vítejte na stránkách fotbalového turnaje mládeže "LORD CUP - RÝMAŘOV"

První ročník tohoto turnaje proběhl již v roce 2000 a od té doby probíhá v pravidelných intervalech vždy koncem června po skončení soutěžních utkání. Je pořádán pro určenou kategorii mládeže a do roku 2014 byla hrána na polovinu velkého hřiště systémem 7+1 pro kategorii U11. 16.ročník byl pořádán pro 20 mužstev kategorie U11, které se utkali na 4 hřištích o rozměrech 40x25m systémem 5+1. O roku 2016 je turnaj pořádán pro kategorii U11 a U13, kde každé kategorii je věnován jeden den.  

19. ročník turnaje proběhl v sobotu 23.6.2018 pro kategorii U11 a neděle 24.6.2018 byla věnována kategorii U13

Krátkou prezentaci z posledního ročníku naleznete na těchto odkazech: sobota - U11  -  neděle - U13

Fotogalerii z posledního i předešlých ročníků naleznete na odkazech v klubové galerii "Galerie".

 

 

 

 

 

V dosavadních ročnících, které se vyznačovaly velkým zájmem veřejnosti, jsme měli možnost přivítat mužstva z celé republiky i ze zahraničí (Slovensko, Polsko, Německo). Dosavadní vítězové předešlých ročníků jsou následující mužstva:

Junior Teplice (2000), Petra Drnovice (2001), MŠK Žilina (2002), Baník Ostrava (2003) a následující čtyři ročníky ovládli kluci z 1.FC Brno (2004,2005,2006,2007). Dva následující ročníky vyhráli kluci z SFC Opava (2008,2009) a následující ročník vyhráli kluci ze slovenského MFK Ružomberok (2010). Následující 2.ročníky po roční odmlce opět vyhráli kluci z SFC Opava (2011,2012). Následující ročníky ovládli FC Hlučín (2013), Hanácká Slávia Kroměříž (2014) a FK BOCA Chotěboř (2015). V roce 2016 ovládlo v kategorii U11 mužstvo FK Jeseník (2016) a kategorii U13 FK Kozlovice (2016). Předposlední ročník v kategorii U11 vyhrálo mužstvo FO Lanškroun (2017) a kategorii U13 FK BOCA Chotěboř (2017). Poslední ročník v kategorii U11 vyhrálo mužstvo SK Uničov (2018) a kategorii U13 FK Jeseník (2018).

Tento turnajem je pořádán pod záštitou města Rýmařov a už neodmyslitelně patří už k jeho tradicím.

Vše potřebné o tomto turnaji se dozvíte v našich rubrikách na těchto stránkách. V případě zájmu se tohoto turnaje zúčastnit v jednom z příštím z ročníků, prosím kontaktujte i s předstihem jednoho z organizačních pracovníků.

Veškeré informace naleznete v hlavním menu na našich stránkách nebo na těchto odkazech.

LORD CUP Tradice Historie Propozice Hrací systém Ubytování Přihláška

 

 

Přihlášená mužstva na 19.ročník - LORD CUP 2018  (turnaj naplněn - přihlášky uzavřeny)

kategorie U10 - U11 (23.6.2018)

 

kategorie U12 - U13 (24.6.2018)

 
SK Jiskra Rýmařov I. SK Jiskra Rýmařov
První SC Staré Město  FK Krnov
EKS Kolektyw Radwanice (PL)  FC SO Bruntál 
SK Uničov  FO Lanškroun
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
FK Jeseník FC Svratka Brno
USD Arco 1895 (ITA) FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Valašské Meziříčí FK Jeseník
KMS Juventus Bruntál USD Arco 1895 (ITA)
FC TJ Oravský Podzámok (SVK) 1.BFK Frýdlant nad Ostravicí
FK Agria Choceň FKM Morava
Futsal Čelechovice na Hané / TJ Smržice Futsal Čelechovice na Hané / TJ Smržice
Haná Prostějov x  
SK Vysoké Mýto x  
TJ Sokol Brantice x  
SK Jiskra Rýmařov II. x  

 

Události

20.10.2018 14:30
Jiskra vs. MFK Vyškov
27.10.2018 14:30
FC Hlučín vs. Jiskra

Tabulka

1. SK Líšeň 11 31:9 28
2. SK Hanácká Slavia.. 11 17:7 22
3. SK Uničov 11 20:11 19
4. MFK Frýdek - Místek 11 23:20 19
5. FC Odra Petřkovice 11 20:13 17
6. FC Velké Meziříčí 11 26:26 17
7. ČSK Uherský Brod 11 17:18 17
8. MFK Vyškov 11 20:15 16
9. FC Viktoria Otrokovice 11 24:21 16
10. FK Hodonín 11 15:13 16
11. FC Hlučín 11 21:17 14
12. FC Dolní Benešov 11 19:23 14
13. SK Jiskra Rýmařov 11 17:30 11
14. SFK Vrchovina 11 17:26 9
15. SK Spartak Hulín 11 16:28 8
16. TJ Valašské Meziříčí 11 7:33 3

Kompletní tabulka

Střelci týmu

6 gólů

Petr Navrátil

3 góly

Tomáš Šupák

3 góly

Nikolas Tilkeridis

2 góly

Jan Kolísek

1 gól

Jakub Harazin
Město Rýmařov Holba Hyundai Rýmařov www.lionsport.cz/ Fortuna RD RÝMAŘOV zinasport MSFL

Počet návštěv: 121719
Posledních 30 dnů: 2535 | Posledních 7 dnů: 582 | Poslední den: 59

© 2018 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne