SK Jiskra Rýmařov, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Jiskra Rýmařov, z.s.
www.jiskrarymarov.com

SK Jiskra Rýmařov, z.s.
SK Dětmarovice

3. kolo, So 17.08 16:30

SK Jiskra Rýmařov3
SK Dětmarovice 0

SK Uničov

MOL Cup - 1., St 14.08 17:00

SK Jiskra Rýmařov2
SK Uničov3

FK Nový Jičín

2. kolo, So 10.08 16:30

SK Jiskra Rýmařov1
FK Nový Jičín2

SK Jiskra Rýmařov

MOL CUP - p., Ne 28.07 17:00

FC Slavoj Olympia Brun..2
SK Jiskra Rýmařov3

SK Jiskra Rýmařov

29. kolo, So 15.06 17:00

FC Dolní Benešov1
SK Jiskra Rýmařov3

FC Hlučín

28. kolo, So 08.06 17:00

SK Jiskra Rýmařov1
FC Hlučín1

SK Jiskra Rýmařov

27. kolo, So 01.06 17:30

MFK Vyškov1
SK Jiskra Rýmařov1

FC Viktoria Otrokovice

26. kolo, Pá 24.05 17:30

SK Jiskra Rýmařov5
FC Viktoria Otrokovice0

SK Jiskra Rýmařov

25. kolo, So 18.05 10:15

FC Odra Petřkovice 1
SK Jiskra Rýmařov3

FK Hodonín

24. kolo, So 11.05 16:30

SK Jiskra Rýmařov2
FK Hodonín1

SK Jiskra Rýmařov

4. kolo, Ne 25.08 16:30

FK SK Polanka n/O.
SK Jiskra Rýmařov

1.BFK Frýdlant nad Ostravicí

5. kolo, So 31.08 16:00

SK Jiskra Rýmařov
1.BFK Frýdlant nad Ost..

SK Jiskra Rýmařov

6. kolo, Ne 08.09 10:15

MFK Havířov
SK Jiskra Rýmařov

FC Slavoj Olympia Bruntál

7. kolo, So 14.09 16:00

SK Jiskra Rýmařov
FC Slavoj Olympia Brun..

SK Jiskra Rýmařov

8. kolo, So 21.09 15:30

FK Bospor Bohumín
SK Jiskra Rýmařov

SK BESKYD Frenštát p/R.

9. kolo, So 28.09 15:30

SK Jiskra Rýmařov
SK BESKYD Frenštát p/R..

SK Jiskra Rýmařov

10. kolo, Ne 06.10 10:15

MFK Karviná "B"
SK Jiskra Rýmařov

SFC Opava B

11. kolo, So 12.10 15:00

SK Jiskra Rýmařov
SFC Opava B

SK Jiskra Rýmařov

12. kolo, Ne 20.10 10:15

FK Fotbal Třinec B
SK Jiskra Rýmařov

TJ Valašské Meziříčí

13. kolo, So 26.10 14:30

SK Jiskra Rýmařov
TJ Valašské Meziříčí..

Turnaj mládeže - LORD CUP

Vítejte na stránkách fotbalového turnaje mládeže "LORD CUP - RÝMAŘOV"

První ročník tohoto turnaje proběhl již v roce 2000 a od té doby probíhá v pravidelných intervalech vždy koncem června po skončení soutěžních utkání. Je pořádán pro určenou kategorii mládeže a do roku 2014 byla hrána na polovinu velkého hřiště systémem 7+1 pro kategorii U11. 16.ročník byl pořádán pro 20 mužstev kategorie U11, které se utkali na 4 hřištích o rozměrech 40x25m systémem 5+1. O roku 2016 je turnaj pořádán pro kategorii U11 a U13, kde každé kategorii je věnován jeden den.  

20. ročník turnaje proběhl v sobotu 22.6.2019 pro kategorii U11 a neděle 23.6.2019 byla věnována kategorii U13

Krátkou prezentaci z 19.ročníku naleznete na těchto odkazech: sobota - U11  -  neděle - U13

Fotogalerii z posledního i předešlých ročníků naleznete na odkazech v klubové galerii "Galerie" nebo v historii u jednotlivých ročníků.

 

 

 

 

 

V dosavadních ročnících, které se vyznačovaly velkým zájmem veřejnosti, jsme měli možnost přivítat mužstva z celé republiky i ze zahraničí (Slovensko, Polsko, Německo, Itálie). Dosavadní vítězové předešlých ročníků jsou následující mužstva:

Junior Teplice (2000), Petra Drnovice (2001), MŠK Žilina (2002), Baník Ostrava (2003) a následující čtyři ročníky ovládli kluci z 1.FC Brno (2004,2005,2006,2007). Dva následující ročníky vyhráli kluci z SFC Opava (2008,2009) a následující ročník vyhráli kluci ze slovenského MFK Ružomberok (2010). Následující 2.ročníky po roční odmlce opět vyhráli kluci z SFC Opava (2011,2012). Následující ročníky ovládli FC Hlučín (2013), Hanácká Slávia Kroměříž (2014) a FK BOCA Chotěboř (2015). V roce 2016 ovládlo v kategorii U11 mužstvo FK Jeseník (2016) a kategorii U13 FK Kozlovice (2016). V roce 2017 ročník v kategorii U11 vyhrálo mužstvo FO Lanškroun (2017) a kategorii U13 FK BOCA Chotěboř (2017). 19. rročník v kategorii U11 vyhrálo mužstvo SK Uničov (2018) a kategorii U13 FK Jeseník (2018).  Poslední 20. ročník v kategorii U11 vyhrálo mužstvo FC Hlinsko (2019) a kategorii U13 obhájilo mužstvo FK Jeseník (2019).

Tento turnajem je pořádán pod záštitou města Rýmařov a už neodmyslitelně patří už k jeho tradicím.

Vše potřebné o tomto turnaji se dozvíte v našich rubrikách na těchto stránkách. V případě zájmu se tohoto turnaje zúčastnit v jednom z příštím z ročníků, prosím kontaktujte i s předstihem jednoho z organizačních pracovníků.

Veškeré informace naleznete v hlavním menu na našich stránkách nebo na těchto odkazech.

LORD CUP Tradice Historie Propozice Hrací systém Ubytování Přihláška

 

 

Přihlášená mužstva na 20.ročník - LORD CUP 2019

kategorie U10 - U11 (22.6.2019

max. 16 mužstev

 

kategorie U12 - U13 (23.6.2019

max.16 mužstev

 
SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
TJ Sokol Bohuňovice FK Agria Choceň
JK Football Academy Futsal Čelechovice na Hané/ TJ Smržice
HANÁ Prostějov Futbalová škola Slovania (SVK)
FK Stará Bělá FC SO Bruntál
USD Arco 1895 (ITA) HANÁ Prostějov
Szkoła Podstawowa nr 3 Ozimek (POL) USD Arco 1895 (ITA)
1.OMK Šternberk FK Krnov
FK Šternberk KMS Juventus Bruntál
TJ Sokol Doubí - Liberec TJ Sokol Brantice
TJ Sokol Nový Malín EKS Kolektyw Radwanice (POL)
SK Vysoké Mýto FK Jeseník
FK Jeseník SK Uničov
MFK Karviná TJ Sokol Doubí - Liberec
FC Hlinsko FK Nový Jičín
FC Baník Ostrava TJ Velká Polom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Události

25.08.2019 16:30
FK SK Polanka vs. Jiskra

Tabulka

1. MFK Karviná "B" 2 8:2 6
2. FK Fotbal Třinec B 2 6:1 6
3. 1.BFK Frýdlant nad.. 2 4:0 6
4. TJ Valašské Meziříčí 2 5:1 4
5. SFC Opava B 2 8:5 3
6. SK Jiskra Rýmařov 2 4:2 3
7. FK Nový Jičín 2 2:2 3
8. SK BESKYD Frenštát p/R. 2 5:7 3
9. FC Heřmanice Slezská 2 3:5 3
10. SK Dětmarovice 2 1:3 3
11. MFK Havířov 2 3:4 1
12. FK SK Polanka n/O. 2 1:4 0
13. FK Bospor Bohumín 2 1:8 0
14. FC Slavoj Olympia.. 2 1:8 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

1 gól

Jiří Furik

1 gól

Tomáš Šupák

1 gól

Radek Němec

1 gól

Petr Navrátil
Město Rýmařov Holba Hyundai Rýmařov RD RÝMAŘOV zinasport www.fotbal.cz Instagram LIVESPORT Fortuna

Počet návštěv: 143191
Posledních 30 dnů: 2621 | Posledních 7 dnů: 881 | Poslední den: 95

© 2019 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne