SK Jiskra Rýmařov, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Jiskra Rýmařov, z.s.
www.jiskrarymarov.com

SK Jiskra Rýmařov, z.s.
SK Jiskra Rýmařov

23. kolo, So 21.5.2022 17:00

SK Dětmarovice 0
SK Jiskra Rýmařov0

1.BFK Frýdlant nad Ostravicí

22. kolo, So 14.5.2022 16:30

SK Jiskra Rýmařov0
1.BFK Frýdlant nad Ost..2

FC Heřmanice Slezská

16. kolo, St 11.5.2022 17:30

SK Jiskra Rýmařov3
FC Heřmanice Slezská0

SK Jiskra Rýmařov

21. kolo, So 7.5.2022 16:30

MFK Vítkovice1
SK Jiskra Rýmařov4

MFK Karviná "B"

20. kolo, So 30.4.2022 16:30

SK Jiskra Rýmařov3
MFK Karviná "B"3

SK Jiskra Rýmařov

19. kolo, Ne 24.4.2022 16:00

FK SK Polanka n/O.0
SK Jiskra Rýmařov0

FK Bílovec

18. kolo, So 16.4.2022 16:00

SK Jiskra Rýmařov2
FK Bílovec1

SK Jiskra Rýmařov

17. kolo, Ne 10.4.2022 15:30

SK BESKYD Frenštát p.R..3
SK Jiskra Rýmařov0

SK Jiskra Rýmařov

15. kolo, Ne 27.3.2022 15:00

FK Bospor Bohumín 0
SK Jiskra Rýmařov0

SFC Opava B

1. kolo, So 30.10.2021 14:30

SK Jiskra Rýmařov2
SFC Opava B2

FK Nový Jičín

24. kolo, So 28.05 16:30

SK Jiskra Rýmařov
FK Nový Jičín

SK Jiskra Rýmařov

25. kolo, Ne 05.06 10:15

MFK Havířov
SK Jiskra Rýmařov

FC Slavoj Olympia Bruntál

26. kolo, So 11.06 16:30

SK Jiskra Rýmařov
FC Slavoj Olympia Brun..

SK Jiskra Rýmařov

14. kolo, Ne 19.06 10:15

SFC Opava B
SK Jiskra Rýmařov

Tradice

Již 22.ročníků má za sebou fotbalový turnaj "LORD CUP Rýmařov", který byl pořádán z pravidla pro nejstarší kategorii přípravek. V roce 2016 se tento turnaj rozšiřuje i pro kategorii mladších žáků. Tento turnaj se řadí k největším a nejvýznamnějším akcím na území Moravskoslezského kraje v dané mládežnické kategorii. O vysoké úrovni vypovídá zájem přihlášených družstev a reference předcházejících ročníků.

Cílem turnaje je pokračování v jeho tradici, podchycení sportovních aktivit mládeže a nabídnutí jedné z možností, jak využít volný čas. Pořádání turnaje mezinárodního rozsahu umožňuje svým obsazením přiblížit sport na vysoké kvalitativní úrovni.

První ročník turnaje se uskutečnil v roce 2000. Název “LORD CUP” nese po hlavním sponzorovi RD Rýmařov a jeho stavebním systému LORD, který financoval turnaj ve spolupráci s firmou Flow Clima, výhradní zástupce firmy WOLF. Přestože od 4. ročníku došlo ke změně financování, původní název byl ponechán.

Konání dalších ročníků by se nemohlo uskutečnit bez drobných sponzorských příspěvků firem a finanční podpory města, které převzalo záštitu nad tímto turnajem. I přes uvedené složité podmínky financovaní měly dosavadní ročníky vysokou sportovní a společenskou úroveň.

Nelze opomenout účast českého reprezentanta a odchovance rýmařovské kopané Tomáše Ujfalušiho, v té době hráče německého HSV Hamburg a to na 2. ročníku při vyhlášení výsledků turnaje a již hráče Atlética Madrid na zahájení 10.ročníku, nebo účast a garanta 5. ročníku turnaje, taktéž rýmařovského odchovance Davida Langera, v té době hráče a kapitána prvoligového Slovanu Liberec. Ten svoji účast zopakoval i na 6. ročníku, tentokrát už v barvách řeckého Panionisu Atény. Záštitu na jubilejním 20.ročníkem převzal bývalý reprezantant ČR Zdeněk Pospěch a také v té době reprezentantka WU17 Kateřina Furiková. Obě osobnosti našeho regionu pak navštívili turnaj i v roce 2020 a v roce 2021 se na turnaji ukazál i rýmařovský rodák Tomáš Ujfaluši.

Prvních 15 ročníků se hrálo systémem 7+1 za účasti 8 mužstev. Od roku 2015 turnaj dává prostor 24 mužstvům, kteří se střetnou ve vyřazovacích bojích již zaběhnutým systémem 5+1. Od roku 2016 dává turnaj prostor jak kategorii starší přípravka tak i kategorii mladších žáků a každé kategorii patří samostaný den.

Přehled účastníků všech ročníku turnaje "LORD CUP - Rýmařov"

1.ročník - 2000 - Jiskra Rýmařov, KMK Přerov, Junior Teplice, Sparta Praha, FC Vítkovice, Sigma Olomouc, NH Ostrava, FC Stavo Brno.

2.ročník - 2001 - Jiskra Rýmařov, NH Ostrava, Petra Drnovice, Dukla Trenčín(SVK), ŠK Belá(SVK), FC Stavo Brno, Sigma Olomouc, FC Vítkovice.

3. ročník - 2002 - Jiskra Rýmařov, MŠK Žilina(SVK), ŠK Belá(SVK), FC Vítkovice, MFK Pardubice, Sigma Olomouc, FK Zlín, Sparta Brno.

4. ročník - 2003 - Jiskra Rýmařov, FC Baník Ostrava, LeRK Prostějov, SV Esting(SRN), Junior Teplice, MŠK Žilina(SVK), ŠSK Bílovec, ABC Braník.

5. ročník - 2004 - Jiskra Rýmařov, FC Vítkovice, Unex Uničov, FK Lokomotiva Trnava(SVK), Rapid Liberec, Dukla Praha, 1.FC Brno, Spartak Pelhřimov.

6. ročník - 2005 - Jiskra Rýmařov, 1.FC Brno, SFC Opava, FC Hlučín, FK Náchod-Deštné, FK Brandýs nad Labem, FK Lokomotiva Trnava(SVK), ABC Braník.

7. ročník - 2006 - Jiskra Rýmařov, 1.FC Brno, SFC Opava, Spartak Sezimovo Ústí, SK Sigma Olomuc, ČFK Nitra (SVK), MFK Ružomberok (SVK), KS Malapanew Ozimek (PL).

8. ročník - 2007 - Jiskra Rýmařov, 1.FC Brno, SFC Opava, FK Česká Lípa, KMK Přerov, Lokomotiva Trnava (SVK), MFK Ružomberok (SVK), KS Malapanew Ozimek (PL).

9. ročník - 2008 - Jiskra Rýmařov, KMK Přerov, SFC Opava, FK SIAD Souš, SK Hanácká Slavia Kroměříž, FC Kopřivnice, MFK Ružomberok (SVK), SK Ozimek (PL).

10. ročník - 2009 - Jiskra Rýmařov, KMK Přerov, SFC Opava, ČAFC Židenice, Sokol Třebeš, Sparta Krč, FC Kopřivnice, SK Ozimek (PL).

11. ročník - 2010 - Jiskra Rýmařov, Sigma Olomouc, SFC Opava, Slavoj Rychvald, ČAFC Židenice, ŠSK Bílovec, MFK Ružomberok (SK), KS Malapanew Ozimek (PL).

12. ročník - 2011 - Jiskra Rýmařov, MFK Karviná, Sigma Olomouc, SFC Opava, FK OEZ Letohrad, TJ Sokol Čechovice, ŠK Juventus Žilina (SK), KS Malapanew Ozimek (PL).

13. ročník - 2012 - Jiskra Rýmařov, FK FOTBAL Třinec, SFC Opava, FK OEZ Letohrad, FC Kuřim, SK Uničov, 1.SK Prostějov, FC Vítkovice.

14. ročník - 2013 - Jiskra Rýmařov, FC Hlučín, SFC Opava, TJ Valašské Meziříčí, TJ Sokol Bohuňovice, FK Šternberk, TJ Kovohutě Břidličná, MFK Zvolen (SK).

15. ročník - 2014 - Jiskra Rýmařov, FC Hlučín, SK Hanácká Slávia Kroměříž, MKZ Rájec - Jestřebí, FC Kuřim, FC Kopřivnice, 1.FC Olomouc (dívky), TJ Kovohutě Břidličná.

16. ročník - 2015 - Jiskra Rýmařov, FK BOCA Chotěboř, TJ Dolní Němčí, MFK Ružomberok (SK), FC Lužice, Juventus Žilina (SR), SK Zlín 1931, FK Šumperk, FK Púchov (SK), SK Uničov, Haná Prostějov, FK Krnov, FK Jeseník, FŠ Roberta Hanka (SR), TJ Sokol Čechovice, FC Chotěboř, FK Stará Bělá, TJ Kovohutě Břidličná, TJ Sokol Bohuňovice

17. ročník - 2016 - kategorie U11 - Jiskra Rýmařov, SK Loštice 1923, FC ODRA Petřkovice, Akadémia Juventus Žilina (SK), MFK Vyškov, FK Jeseník, TJ Vidnava, TJ Břidličná, FK Nový Jičín, MŠK Púchov (SK), kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, FK Krnov, FK Kozlovice, FK KMZ Rájec-Jestřebí, KMS Juventus Bruntál, Akadémia Juventus Žilina (SK), FK Jeseník, SK Uničov

18. ročník - 2017kategorie U11 - Jiskra Rýmařov, TJ Družstevník Chtelnica (SK), KMS Juventus Bruntál, FK Jeseník, Futsal Čelechovice na Hané, FC TJ Oravský Podzámok (SK), FC SO Bruntál, EKS Kolektyw Radwanice (PL), TJ Břidličná, FO Lanškroun, TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, TJ Velká Polom, kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, FK Krnov, Spartak Rychnov nad Kněžnou, FK Slavia Opava, 1.OMK Šternberk, FK Jeseník, FK BOCA Chotěboř, FC Chotěboř, FC Hustopeče, FKD Drnovice, MŠK Púchov (SK)

19. ročník - 2018 kategorie U11 - Jiskra Rýmařov, SK Uničov, FK Agria Vhoceň, TJ Oravský Podzámok (SK), TJ Valašské Meziříčí, FK Jeseník, SK Vysoké Mýto, USD Arco 1895 (ITA), Sokol Brantice, KMS Juventus Bruntál, Haná Prostějov, První SC Staré Město, TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, FK Jeseník, FC Svratka Brno, USD Arco (ITA), FC SO Bruntál, Sokol Vrbno pod Pradědem, FO Lanškroun, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Krnov, FKM Morava, Futsal Čelechovice na Hané, 1.BFK Frýdlant nad Ostravicí

20. ročník - 2019 kategorie U11 - Jiskra Rýmařov, FC Hlinsko, TJ Sokol Doubí-Liberec, SK Vysoké M7to, TJ Sokol Nový Malín, FC Baník Ostrava, MFK Karviná, 1.OMK Šternberk, FK Jeseník, FK Šternberk, Haná Prostějov, USD Arco 1895 (ITA), TJ Sokol Bihuňovice, FK Stará Bělá, Szkola Podstawowa Ozimek (PL), kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, FK Jeseník, SK Uničov, USD Arco 1895 (ITA), FK Nový Jičín, TJ Velká Polom, FK Agria Choceň, EKS Kolektyw Radwanice (PL), Futbalová škola Slovania (SK), FK Krnov, Futsal Čelechovice na Hané, FCSO Bruntál, TJ Sokol Douábí-Liberec, TJ Sokol Brantice, KMS Juventus Bruntál, HANÁ Prostějov

21. ročník - 2020 kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, , TJ Slavia Radonice, 2x FC Hlinsko, FK Agria Choceň, FK Jeseník, KMK Juventus Bruntál, TJ Veká Polom, ŠSK Bílovec, TJ Sokol Nový Malín, FK Těrlicko, KMK Zubr Přerov

22. ročník - 2021 kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, , MFK Vítkovice, SK Uničov, FC Hlinsko, FK Jeseník, TJ Sokol Nový Malín, Sparta Kutná Hora, 1.OMK Šternberk

Události

28.05.2022 16:30
24.kolo MSD-F / Jiskra : FK Nový Jičín

Tabulka

1. FK SK Polanka n/O. 22 40:17 46
2. 1.BFK Frýdlant nad.. 21 44:22 43
3. FK Bospor Bohumín 22 30:19 40
4. MFK Vítkovice 22 47:34 37
5. SK Jiskra Rýmařov 22 40:27 37
6. FK Bílovec 22 53:37 36
7. MFK Karviná "B" 22 54:31 35
8. SFC Opava B 21 52:33 32
9. FK Nový Jičín 22 44:32 32
10. SK BESKYD Frenštát p.R. 22 39:38 31
11. MFK Havířov 22 30:43 25
12. FC Slavoj Olympia.. 22 28:45 20
13. SK Dětmarovice 22 20:61 12
14. FC Heřmanice Slezská 22 15:97 5

Kompletní tabulka

Střelci týmu

13 gólů

Petr Navrátil

13 gólů

Pavel Jeřábek

3 góly

Jiří Furik

2 góly

Václav Konečný

1 gól

Michal Furik
Město Rýmařov Holba Hyundai Rýmařov RD RÝMAŘOV Fortuna www.fotbal.cz Instagram LIVESPORT marketingfutbol.club mšmt fačr KRAJ volařík zinasport

Počet návštěv: 205597
Posledních 30 dnů: 4767 | Posledních 7 dnů: 1050 | Poslední den: 84

© 2022 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne