SK Jiskra Rýmařov, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Jiskra Rýmařov, z.s.
www.jiskrarymarov.com

SK Jiskra Rýmařov, z.s.
FK Bospor Bohumín

8. kolo, So 24.9.2022 15:30

SK Jiskra Rýmařov2
FK Bospor Bohumín 1

SK Jiskra Rýmařov

7. kolo, So 17.9.2022 15:30

TJ Břidličná 1
SK Jiskra Rýmařov1

SFC Opava B

6. kolo, So 10.9.2022 16:00

SK Jiskra Rýmařov0
SFC Opava B1

SK Jiskra Rýmařov

5. kolo, Ne 4.9.2022 15:00

FK Krnov1
SK Jiskra Rýmařov0

FK Bílovec

4. kolo, So 27.8.2022 16:30

SK Jiskra Rýmařov1
FK Bílovec5

SFC Opava

MOL Cup ., Út 23.8.2022 17:00

SK Jiskra Rýmařov0
SFC Opava9

MFK Karviná "B"

3. kolo, So 20.8.2022 16:30

SK Jiskra Rýmařov1
MFK Karviná "B"2

SK Jiskra Rýmařov

2. kolo, Ne 14.8.2022 17:00

SK BESKYD Frenštát p.R..0
SK Jiskra Rýmařov0

FK Nový Jičín

1. kolo, So 6.8.2022 16:30

SK Jiskra Rýmařov2
FK Nový Jičín1

SK Jiskra Rýmařov

MOL Cup., So 30.7.2022 17:00

FC Dolany0
SK Jiskra Rýmařov1

SK Jiskra Rýmařov

9. kolo, Ne 02.10 15:00

FK SK Polanka n/O.
SK Jiskra Rýmařov

TJ Unie Hlubina

10. kolo, So 08.10 15:00

SK Jiskra Rýmařov
TJ Unie Hlubina

SK Jiskra Rýmařov

11. kolo, Ne 16.10 10:15

MFK Havířov
SK Jiskra Rýmařov

FC Slavoj Olympia Bruntál

12. kolo, So 22.10 14:30

SK Jiskra Rýmařov
FC Slavoj Olympia Brun..

SK Jiskra Rýmařov

13. kolo, So 29.10 10:00

TJ Valašské Meziříčí..
SK Jiskra Rýmařov

Tradice

Již 22.ročníků má za sebou fotbalový turnaj "LORD CUP Rýmařov", který byl pořádán z pravidla pro nejstarší kategorii přípravek. V roce 2016 se tento turnaj rozšiřuje i pro kategorii mladších žáků. Tento turnaj se řadí k největším a nejvýznamnějším akcím na území Moravskoslezského kraje v dané mládežnické kategorii. O vysoké úrovni vypovídá zájem přihlášených družstev a reference předcházejících ročníků.

Cílem turnaje je pokračování v jeho tradici, podchycení sportovních aktivit mládeže a nabídnutí jedné z možností, jak využít volný čas. Pořádání turnaje mezinárodního rozsahu umožňuje svým obsazením přiblížit sport na vysoké kvalitativní úrovni.

První ročník turnaje se uskutečnil v roce 2000. Název “LORD CUP” nese po hlavním sponzorovi RD Rýmařov a jeho stavebním systému LORD, který financoval turnaj ve spolupráci s firmou Flow Clima, výhradní zástupce firmy WOLF. Přestože od 4. ročníku došlo ke změně financování, původní název byl ponechán.

Konání dalších ročníků by se nemohlo uskutečnit bez drobných sponzorských příspěvků firem a finanční podpory města, které převzalo záštitu nad tímto turnajem. I přes uvedené složité podmínky financovaní měly dosavadní ročníky vysokou sportovní a společenskou úroveň.

Nelze opomenout účast českého reprezentanta a odchovance rýmařovské kopané Tomáše Ujfalušiho, v té době hráče německého HSV Hamburg a to na 2. ročníku při vyhlášení výsledků turnaje a již hráče Atlética Madrid na zahájení 10.ročníku, nebo účast a garanta 5. ročníku turnaje, taktéž rýmařovského odchovance Davida Langera, v té době hráče a kapitána prvoligového Slovanu Liberec. Ten svoji účast zopakoval i na 6. ročníku, tentokrát už v barvách řeckého Panionisu Atény. Záštitu na jubilejním 20.ročníkem převzal bývalý reprezantant ČR Zdeněk Pospěch a také v té době reprezentantka WU17 Kateřina Furiková. Obě osobnosti našeho regionu pak navštívili turnaj i v roce 2020 a v roce 2021 se na turnaji ukazál i rýmařovský rodák Tomáš Ujfaluši.

Prvních 15 ročníků se hrálo systémem 7+1 za účasti 8 mužstev. Od roku 2015 turnaj dává prostor 24 mužstvům, kteří se střetnou ve vyřazovacích bojích již zaběhnutým systémem 5+1. Od roku 2016 dává turnaj prostor jak kategorii starší přípravka tak i kategorii mladších žáků a každé kategorii patří samostaný den.

Přehled účastníků všech ročníku turnaje "LORD CUP - Rýmařov"

1.ročník - 2000 - Jiskra Rýmařov, KMK Přerov, Junior Teplice, Sparta Praha, FC Vítkovice, Sigma Olomouc, NH Ostrava, FC Stavo Brno.

2.ročník - 2001 - Jiskra Rýmařov, NH Ostrava, Petra Drnovice, Dukla Trenčín(SVK), ŠK Belá(SVK), FC Stavo Brno, Sigma Olomouc, FC Vítkovice.

3. ročník - 2002 - Jiskra Rýmařov, MŠK Žilina(SVK), ŠK Belá(SVK), FC Vítkovice, MFK Pardubice, Sigma Olomouc, FK Zlín, Sparta Brno.

4. ročník - 2003 - Jiskra Rýmařov, FC Baník Ostrava, LeRK Prostějov, SV Esting(SRN), Junior Teplice, MŠK Žilina(SVK), ŠSK Bílovec, ABC Braník.

5. ročník - 2004 - Jiskra Rýmařov, FC Vítkovice, Unex Uničov, FK Lokomotiva Trnava(SVK), Rapid Liberec, Dukla Praha, 1.FC Brno, Spartak Pelhřimov.

6. ročník - 2005 - Jiskra Rýmařov, 1.FC Brno, SFC Opava, FC Hlučín, FK Náchod-Deštné, FK Brandýs nad Labem, FK Lokomotiva Trnava(SVK), ABC Braník.

7. ročník - 2006 - Jiskra Rýmařov, 1.FC Brno, SFC Opava, Spartak Sezimovo Ústí, SK Sigma Olomuc, ČFK Nitra (SVK), MFK Ružomberok (SVK), KS Malapanew Ozimek (PL).

8. ročník - 2007 - Jiskra Rýmařov, 1.FC Brno, SFC Opava, FK Česká Lípa, KMK Přerov, Lokomotiva Trnava (SVK), MFK Ružomberok (SVK), KS Malapanew Ozimek (PL).

9. ročník - 2008 - Jiskra Rýmařov, KMK Přerov, SFC Opava, FK SIAD Souš, SK Hanácká Slavia Kroměříž, FC Kopřivnice, MFK Ružomberok (SVK), SK Ozimek (PL).

10. ročník - 2009 - Jiskra Rýmařov, KMK Přerov, SFC Opava, ČAFC Židenice, Sokol Třebeš, Sparta Krč, FC Kopřivnice, SK Ozimek (PL).

11. ročník - 2010 - Jiskra Rýmařov, Sigma Olomouc, SFC Opava, Slavoj Rychvald, ČAFC Židenice, ŠSK Bílovec, MFK Ružomberok (SK), KS Malapanew Ozimek (PL).

12. ročník - 2011 - Jiskra Rýmařov, MFK Karviná, Sigma Olomouc, SFC Opava, FK OEZ Letohrad, TJ Sokol Čechovice, ŠK Juventus Žilina (SK), KS Malapanew Ozimek (PL).

13. ročník - 2012 - Jiskra Rýmařov, FK FOTBAL Třinec, SFC Opava, FK OEZ Letohrad, FC Kuřim, SK Uničov, 1.SK Prostějov, FC Vítkovice.

14. ročník - 2013 - Jiskra Rýmařov, FC Hlučín, SFC Opava, TJ Valašské Meziříčí, TJ Sokol Bohuňovice, FK Šternberk, TJ Kovohutě Břidličná, MFK Zvolen (SK).

15. ročník - 2014 - Jiskra Rýmařov, FC Hlučín, SK Hanácká Slávia Kroměříž, MKZ Rájec - Jestřebí, FC Kuřim, FC Kopřivnice, 1.FC Olomouc (dívky), TJ Kovohutě Břidličná.

16. ročník - 2015 - Jiskra Rýmařov, FK BOCA Chotěboř, TJ Dolní Němčí, MFK Ružomberok (SK), FC Lužice, Juventus Žilina (SR), SK Zlín 1931, FK Šumperk, FK Púchov (SK), SK Uničov, Haná Prostějov, FK Krnov, FK Jeseník, FŠ Roberta Hanka (SR), TJ Sokol Čechovice, FC Chotěboř, FK Stará Bělá, TJ Kovohutě Břidličná, TJ Sokol Bohuňovice

17. ročník - 2016 - kategorie U11 - Jiskra Rýmařov, SK Loštice 1923, FC ODRA Petřkovice, Akadémia Juventus Žilina (SK), MFK Vyškov, FK Jeseník, TJ Vidnava, TJ Břidličná, FK Nový Jičín, MŠK Púchov (SK), kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, FK Krnov, FK Kozlovice, FK KMZ Rájec-Jestřebí, KMS Juventus Bruntál, Akadémia Juventus Žilina (SK), FK Jeseník, SK Uničov

18. ročník - 2017kategorie U11 - Jiskra Rýmařov, TJ Družstevník Chtelnica (SK), KMS Juventus Bruntál, FK Jeseník, Futsal Čelechovice na Hané, FC TJ Oravský Podzámok (SK), FC SO Bruntál, EKS Kolektyw Radwanice (PL), TJ Břidličná, FO Lanškroun, TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, TJ Velká Polom, kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, FK Krnov, Spartak Rychnov nad Kněžnou, FK Slavia Opava, 1.OMK Šternberk, FK Jeseník, FK BOCA Chotěboř, FC Chotěboř, FC Hustopeče, FKD Drnovice, MŠK Púchov (SK)

19. ročník - 2018 kategorie U11 - Jiskra Rýmařov, SK Uničov, FK Agria Vhoceň, TJ Oravský Podzámok (SK), TJ Valašské Meziříčí, FK Jeseník, SK Vysoké Mýto, USD Arco 1895 (ITA), Sokol Brantice, KMS Juventus Bruntál, Haná Prostějov, První SC Staré Město, TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, FK Jeseník, FC Svratka Brno, USD Arco (ITA), FC SO Bruntál, Sokol Vrbno pod Pradědem, FO Lanškroun, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Krnov, FKM Morava, Futsal Čelechovice na Hané, 1.BFK Frýdlant nad Ostravicí

20. ročník - 2019 kategorie U11 - Jiskra Rýmařov, FC Hlinsko, TJ Sokol Doubí-Liberec, SK Vysoké M7to, TJ Sokol Nový Malín, FC Baník Ostrava, MFK Karviná, 1.OMK Šternberk, FK Jeseník, FK Šternberk, Haná Prostějov, USD Arco 1895 (ITA), TJ Sokol Bihuňovice, FK Stará Bělá, Szkola Podstawowa Ozimek (PL), kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, FK Jeseník, SK Uničov, USD Arco 1895 (ITA), FK Nový Jičín, TJ Velká Polom, FK Agria Choceň, EKS Kolektyw Radwanice (PL), Futbalová škola Slovania (SK), FK Krnov, Futsal Čelechovice na Hané, FCSO Bruntál, TJ Sokol Douábí-Liberec, TJ Sokol Brantice, KMS Juventus Bruntál, HANÁ Prostějov

21. ročník - 2020 kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, , TJ Slavia Radonice, 2x FC Hlinsko, FK Agria Choceň, FK Jeseník, KMK Juventus Bruntál, TJ Veká Polom, ŠSK Bílovec, TJ Sokol Nový Malín, FK Těrlicko, KMK Zubr Přerov

22. ročník - 2021 kategorie U13 - Jiskra Rýmařov, , MFK Vítkovice, SK Uničov, FC Hlinsko, FK Jeseník, TJ Sokol Nový Malín, Sparta Kutná Hora, 1.OMK Šternberk

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. SFC Opava B 7 19:9 14
2. MFK Karviná "B" 8 15:10 14
3. FK Bílovec 7 23:11 13
4. TJ Unie Hlubina 7 10:5 13
5. FK Bospor Bohumín 8 16:12 13
6. FK Nový Jičín 8 11:11 13
7. FK Krnov 7 8:13 12
8. TJ Valašské Meziříčí 7 15:10 11
9. MFK Havířov 8 14:15 9
10. SK Jiskra Rýmařov 8 7:12 8
11. TJ Břidličná 7 12:19 7
12. SK BESKYD Frenštát p.R. 7 8:17 7
13. FK SK Polanka n/O. 7 8:11 6
14. FC Slavoj Olympia.. 8 8:19 5

Kompletní tabulka

Střelci týmu

1 gól

Michal Furik

1 gól

Petr Navrátil

1 gól

Pavel Jeřábek

1 gól

Václav Konečný

1 gól

Dušan Dostál
Město Rýmařov Holba Hyundai Rýmařov RD RÝMAŘOV Fortuna www.fotbal.cz Instagram LIVESPORT marketingfutbol.club mšmt fačr KRAJ volařík zinasport

Počet návštěv: 227183
Posledních 30 dnů: 5842 | Posledních 7 dnů: 1950 | Poslední den: 332

© 2022 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne