SK Jiskra Rýmařov, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Jiskra Rýmařov, z.s.
www.jiskrarymarov.com

SK Jiskra Rýmařov, z.s.
SK Jiskra Rýmařov

1. kolo, So 02.11 14:00

FC Heřmanice Slezská4
SK Jiskra Rýmařov3

TJ Valašské Meziříčí

13. kolo, So 26.10 14:30

SK Jiskra Rýmařov2
TJ Valašské Meziříčí..0

SK Jiskra Rýmařov

12. kolo, Ne 20.10 14:00

FK Fotbal Třinec B4
SK Jiskra Rýmařov1

SFC Opava B

11. kolo, So 12.10 15:00

SK Jiskra Rýmařov2
SFC Opava B2

SK Jiskra Rýmařov

10. kolo, Ne 06.10 10:15

MFK Karviná "B"1
SK Jiskra Rýmařov0

SK BESKYD Frenštát p/R.

9. kolo, So 28.09 15:30

SK Jiskra Rýmařov4
SK BESKYD Frenštát p/R..2

SK Jiskra Rýmařov

8. kolo, So 21.09 15:30

FK Bospor Bohumín 2
SK Jiskra Rýmařov5

FC Slavoj Olympia Bruntál

7. kolo, So 14.09 16:00

SK Jiskra Rýmařov6
FC Slavoj Olympia Brun..0

SK Jiskra Rýmařov

6. kolo, Ne 08.09 10:15

MFK Havířov1
SK Jiskra Rýmařov4

1.BFK Frýdlant nad Ostravicí

5. kolo, So 31.08 16:00

SK Jiskra Rýmařov4
1.BFK Frýdlant nad Ost..1

1.ročník - LORD CUP 2000

Fotogalerie z tohoto ročníků zatím není k dispozici. 

1.ročník turnaje LORD CUP - RÝMAŘOV 2000

V závěru fotbalové sezóny 1999 – 2000 ve dnech 23.6. - 24.6. 2000 uspořádala TJ Jiskry Rýmařov I. ročník fotbalového turnaje přípravek LORD CUP Rýmařov 2000. Turnaj byl pořádán pro věkovou kategorii přípravek – hráči narozeni 1.1.1990 a mladší.
Již samotné obsazení turnaje poskytovalo záruku kvalitních zápasů. Turnaje se zúčastnila tato družstva: Junior Teplice, KMK Přerov, Sigma Olomouc, FC Vítkovice, FC Sparta Praha, NH Ostrava, FC Brno a domácí benjamínci TJ Jiskra Rýmařov. Hrálo se systémem každý s každým tak, aby si družstva mohla porovnat svou výkonnost s každým z účastníků turnaje.
Příjemným zjištěním byla fotbalová dovednost a zápal, s jakým nejmladší fotbalisté nastupovali do utkání. Odměnou za předvedené výkony byla skvělá atmosféra, která se nesla celým turnajem a povzbuzování početného diváckého obecenstva, které se nejednou nechalo průběhem utkání strhnout k bouřlivému povzbuzování.
Fotbalový oddíl děkuje generálnímu sponzorovi firmě Flow Clima, výhradnímu zástupci firmy WOLF. 
 

Konečné pořadí 1. ročníku:

1. Junior Teplice
2. KMK Přerov
3. SK Sigma Olomouc
4. FC Vítkovice
5. TJ Jiskra Rýmařov
6. AC Sparta Praha
7. NH Ostrava
8. FC Brno
 

Nejlepší hráči 1. ročníku:

Nejlepší hráč turnaje: Jakub PETR (SK Sigma Olomouc)
Nejlepší brankář turnaje: Ivo PRÁŠIL (KMK Přerov)
Nejlepší střelec turnaje: Vojtěch BATĚK – 8 branek (Junior Teplice)
Talent turnaje: Tomáš SITAŘ (Jiskra Rýmařov)
Nejrychlejší branka utkání: Martin ZIMČÍK – 63 sec. (KMK Přerov)
 

Tabulka výsledků 1. ročníku:

 

Události

18.07.2020 16:00
Jiskra vs. 1.FC Slovácko B (příprava)
25.07.2020 10:15
Sigma Olomouc B vs. Jiskra (příprava)
01.08.2020 16:00
Jiskra vs. FK Medlov (příprava)

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.
Město Rýmařov Holba Hyundai Rýmařov RD RÝMAŘOV zinasport www.fotbal.cz Instagram LIVESPORT čus Fortuna KRAJ

Počet návštěv: 159593
Posledních 30 dnů: 2044 | Posledních 7 dnů: 444 | Poslední den: 81

© 2020 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne