SK Jiskra Rýmařov, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Jiskra Rýmařov, z.s.
www.jiskrarymarov.com

SK Jiskra Rýmařov, z.s.
SK Jiskra Rýmařov

21. kolo, Pá 19.04 11:00

TJ Valašské Meziříčí..0
SK Jiskra Rýmařov3

ČSK Uherský Brod

20. kolo, So 13.04 15:30

SK Jiskra Rýmařov1
ČSK Uherský Brod3

SK Jiskra Rýmařov

16. kolo, St 10.04 16:00

FC Velké Meziříčí1
SK Jiskra Rýmařov6

SK Jiskra Rýmařov

19. kolo, So 06.04 15:30

MFK Frýdek - Místek1
SK Jiskra Rýmařov0

SK Jiskra Rýmařov

18. kolo, Ne 31.03 10:15

SK Uničov1
SK Jiskra Rýmařov1

SFK Vrchovina

17. kolo, So 23.03 15:00

SK Jiskra Rýmařov2
SFK Vrchovina3

SK Jiskra Rýmařov

15. kolo, So 10.11 14:00

SK Hanácká Slavia Krom..4
SK Jiskra Rýmařov1

FC Dolní Benešov

14. kolo, So 03.11 14:00

SK Jiskra Rýmařov1
FC Dolní Benešov1

SK Jiskra Rýmařov

13. kolo, So 27.10 14:30

FC Hlučín1
SK Jiskra Rýmařov0

MFK Vyškov

12. kolo, So 20.10 14:30

SK Jiskra Rýmařov1
MFK Vyškov1

SK Spartak Hulín

22. kolo, So 27.04 16:00

SK Jiskra Rýmařov
SK Spartak Hulín

SK Hanácká Slavia Kroměříž

30. kolo, St 01.05 16:30

SK Jiskra Rýmařov
SK Hanácká Slavia Krom..

SK Jiskra Rýmařov

23. kolo, So 04.05 16:30

SK Líšeň
SK Jiskra Rýmařov

FK Hodonín

24. kolo, So 11.05 16:30

SK Jiskra Rýmařov
FK Hodonín

SK Jiskra Rýmařov

25. kolo, So 18.05 10:15

FC Odra Petřkovice
SK Jiskra Rýmařov

FC Viktoria Otrokovice

26. kolo, So 25.05 16:30

SK Jiskra Rýmařov
FC Viktoria Otrokovice

SK Jiskra Rýmařov

27. kolo, So 01.06 17:30

MFK Vyškov
SK Jiskra Rýmařov

FC Hlučín

28. kolo, So 08.06 16:30

SK Jiskra Rýmařov
FC Hlučín

SK Jiskra Rýmařov

29. kolo, So 15.06 17:00

FC Dolní Benešov
SK Jiskra Rýmařov

3.ročník - LORD CUP 2002

Fotogalerii z tohoto ročníků naleznete v sekci GALERIE

3.ročník turnaje LORD CUP - RÝMAŘOV 2002

Stává se dobrou tradicí a svátkem rýmařovské kopané, že v závěru fotbalové sezóny se koná svým obsazením významný fotbalový turnaj v kategorii přípravek. Letošní již 3.ročník, který se konal v Rýmařově ve dnech 21.6. - 22.6. 2002, potvrdil vysokou úroveň turnaje nejen svým obsazením, ale především výkony, které předvedly zúčastněná družstva.
V jedné věci se však letošní ročník od předcházejících přece jen lišil, konečně přálo počasí. Zatímco předcházející ročníky byly poznamenány nepřízní počasí, 3.ročník se odehrával za úmorného tepla, přestože noční bouřka, zatopená šatna a popadané stromy ve sportovním areálu TJ Jiskry v těsné blízkosti hřiště nic pěkného pro sobotní program nenaznačovalo.
Turnaje se zúčastnily týmy: FC Vítkovice, MFK Pardubice, Sparta Brno, Sigma Olomouc, FK Zlín, slovenské týmy ŠK Belá, MŠK Žilina a domácí TJ Jiskra Rýmařov. Turnaj se hrál systémem každý s každým.
Slovenské týmy se poučily z přecházejícího ročníku, kdy skončily na posledních místech a přivezly družstva, která byla výkonnostně mnohem silnější, vzhledem k jiné věkové skladbě mládežnických družstev na Slovensku i o něco starší, a v konečném pořadí tentokrát obsadila první dvě místa. Asi největším překvapením byly výkony domácí Jiskry, i když svou vysokou výkonnost potvrzovala již během celé fotbalové sezóny.
Touto cestou děkují organizátoři turnaje všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu akce, všem sponzorům, bez jejichž pomoci by se turnaj nemohl uskutečnit a zároveň mažoretkám, které se postaraly svým vystoupením o zajímavé zpestření programu turnaje.
 

Konečné pořadí 3. ročníku:

1. MŠK Žilina (SVK)
2. ŠK Belá (SVK)
3. TJ Jiskra Rýmařov
4. FC Vítkovice
5. MFK Pardubice
6. SK Sigma Olomouc
7. FK Zlín
8. Sparta Brno
 

Nejlepší hráči 3. ročníku:

Nejlepší hráč turnaje: Vojtěch ŠOUPAL (SK Sigma Olomouc)
Nejlepší brankář turnaje: František JAŠŠO (MŠK Žilina)
Nejlepší střelec turnaje: Pavol HÝLL – 7 branek (ŠK Belá)
Talent turnaje: Radim JURČA (FC Vítkovice)
Nejužitečnější hráči mužstev:  Jiří FURIK (Jiskra Rýmařov)
 

Tabulka výsledků 3. ročníku:

 

Události

27.04.2019 16:00
Jiskra vs. SK Spartak Hulín
01.05.2019 16:30
Jiskra vs. SK HS Kroměříž

Tabulka

1. SK Hanácká Slavia.. 21 41:16 43
2. SK Líšeň 21 48:24 43
3. FC Odra Petřkovice 21 40:27 39
4. MFK Frýdek - Místek 21 34:27 38
5. MFK Vyškov 21 40:26 36
6. FC Velké Meziříčí 21 43:40 34
7. SK Uničov 21 35:27 33
8. FC Hlučín 21 36:29 30
9. ČSK Uherský Brod 21 30:33 28
10. FC Viktoria Otrokovice 21 43:38 27
11. FC Dolní Benešov 21 32:36 26
12. SFK Vrchovina 21 32:40 26
13. FK Hodonín 21 25:31 22
14. SK Spartak Hulín 21 31:51 21
15. SK Jiskra Rýmařov 21 33:46 20
16. TJ Valašské Meziříčí 21 12:64 4

Kompletní tabulka

Střelci týmu

10 gólů

Tomáš Šupák

10 gólů

Petr Navrátil

4 góly

Daniel Dydowicz

3 góly

Pavel Ondruška

3 góly

Nikolas Tilkeridis
Město Rýmařov Holba Hyundai Rýmařov www.lionsport.cz/ Fortuna RD RÝMAŘOV zinasport MSFL

Počet návštěv: 133058
Posledních 30 dnů: 2787 | Posledních 7 dnů: 562 | Poslední den: 56

© 2019 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne