SK Jiskra Rýmařov, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Jiskra Rýmařov, z.s.
www.jiskrarymarov.com

SK Jiskra Rýmařov, z.s.
SK Jiskra Rýmařov

27. kolo, So 25.5.2024 17:00

FK Nový Jičín2
SK Jiskra Rýmařov0

FK Kozlovice

26. kolo, So 18.5.2024 16:30

SK Jiskra Rýmařov2
FK Kozlovice0

SK Jiskra Rýmařov

25. kolo, Ne 12.5.2024 16:30

SK Baťov 19302
SK Jiskra Rýmařov3

TJ Skaštice

24. kolo, So 4.5.2024 16:30

SK Jiskra Rýmařov3
TJ Skaštice1

SK Jiskra Rýmařov

23. kolo, Ne 28.4.2024 10:15

FC TVD Slavičín1
SK Jiskra Rýmařov2

FK Nové Sady

22. kolo, So 20.4.2024 16:00

SK Jiskra Rýmařov1
FK Nové Sady1

SK Jiskra Rýmařov

21. kolo, So 13.4.2024 15:30

1. FC Viktorie Přerov1
SK Jiskra Rýmařov1

FK Šternberk

20. kolo, So 6.4.2024 15:30

SK Jiskra Rýmařov1
FK Šternberk4

SK Jiskra Rýmařov

19. kolo, Ne 31.3.2024 15:00

FC Strání2
SK Jiskra Rýmařov0

SFK ELKO Holešov

18. kolo, So 23.3.2024 15:00

SK Jiskra Rýmařov1
SFK ELKO Holešov3

TJ Slovan Bzenec

28. kolo, So 01.06 16:30

SK Jiskra Rýmařov
TJ Slovan Bzenec

1.HFK Olomouc

29. kolo, So 08.06 16:30

SK Jiskra Rýmařov
1.HFK Olomouc

SK Jiskra Rýmařov

30. kolo, So 15.06 17:00

FC Vsetín
SK Jiskra Rýmařov

21.ročník - LORD CUP 2020

Organizátoři touto cestou děkují všem sponzorům či partnerům a těší se na další vzájemnou spolupráci při rozvoji kopané v našem městě.

Fotogalerie je k dispozici i na těchto odkazech U13

Konečné pořadí kategorie U13 - 21. ročník:

1. FC Hlinsko (zelená)
2. TJ Slavia Radonice
3. FK Agria Choceň

4. FC Hlinsko (bílá)
5. KMS Juventus Bruntál
6. FK Jeseník
7. TJ Velká Polom
8. ŠSK Bílovec
9. SK Jiskra Rýmařov
10. TJ Sokol Nový Malín
11. FK Těrlicko
12. KMK Zubr Přerov

Nejlepší hráči kategorie U13 - 21. ročník:

Nejlepší hráč turnaje: David URASHADZE (TJ Slavia Radonice)
Nejlepší brankář turnaje: Eliška MELOUNOVÁ (FC Hlinsko)
Nejlepší střelec turnaje: Adam PEŠEK – 13 branek (FC Hlinsko)
Talent turnaje: Šimon TOMČÍK (SK Jiskra Rýmařov)
Nejužitečnější hráč turnaje: Mates ZICHA (KMS Juventus Bruntál)
Osobnost turnaje: Adam SLÁMA (FK Jeseník)
Nejrychlejší branka utkání: Jindřich MIKULECKÝ – 11 sec. (FK Agria Choceň)
Ocenění GRASSROOT: Melissa NITSCHE (TJ Sokol Nový Malín)

Kompletní výsledky kategorie U13 - 21. ročník:

Události

31.05.2024 15:00
Dětský den na Jiskře
01.06.2024 16:30
28.kolo | Jiskra vs. TJ Slovan Bzenec

Tabulka

1. FC Strání 27 75:25 66
2. TJ Slovan Bzenec 28 73:31 56
3. FK Kozlovice 27 52:27 54
4. FC Vsetín 28 57:33 51
5. SFK ELKO Holešov 27 70:44 45
6. FC TVD Slavičín 27 41:51 42
7. FK Šternberk 27 39:44 41
8. FK Nové Sady 27 46:52 33
9. SK Jiskra Rýmařov 27 42:51 32
10. FK Nový Jičín 27 29:55 31
11. TJ Skaštice 27 34:47 29
12. Tatran Všechovice 27 60:60 28
13. SK Baťov 1930 27 43:53 27
14. 1.HFK Olomouc 27 27:48 27
15. FC Kostelec na Hané 27 36:63 27
16. 1. FC Viktorie Přerov 27 22:62 20

Kompletní tabulka

Střelci týmu

8 gólů

Petr Čikl

7 gólů

Roman Marek

5 gólů

Pavel Jeřábek

4 góly

Jiří Furik

4 góly

David Hleba

2 góly

Michal Furik

2 góly

Tomáš Palys
Město Rýmařov RD Rýmařov Hyundai Rýmařov Holba Fortuna www.fotbal.cz Instagram LIVESPORT Česká unie sportu mšmt fačr KRAJ volařík zinasport

Počet návštěv: 291894
Posledních 30 dnů: 4360 | Posledních 7 dnů: 996 | Poslední den: 79

© 2024 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne