26. kolo, So 18.5.2024 16:30
SK Jiskra Rýmařov2
FK Kozlovice0
25. kolo, Ne 12.5.2024 16:30
SK Baťov 19302
SK Jiskra Rýmařov3
24. kolo, So 4.5.2024 16:30
SK Jiskra Rýmařov3
TJ Skaštice1
23. kolo, Ne 28.4.2024 10:15
FC TVD Slavičín1
SK Jiskra Rýmařov2
22. kolo, So 20.4.2024 16:00
SK Jiskra Rýmařov1
FK Nové Sady1
21. kolo, So 13.4.2024 15:30
1. FC Viktorie Přerov1
SK Jiskra Rýmařov1
20. kolo, So 6.4.2024 15:30
SK Jiskra Rýmařov1
FK Šternberk4
19. kolo, Ne 31.3.2024 15:00
FC Strání2
SK Jiskra Rýmařov0
18. kolo, So 23.3.2024 15:00
SK Jiskra Rýmařov1
SFK ELKO Holešov3
17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
Tatran Všechovice2
SK Jiskra Rýmařov1
27. kolo, So 25.05 17:00
FK Nový Jičín
SK Jiskra Rýmařov
28. kolo, So 01.06 16:30
SK Jiskra Rýmařov
TJ Slovan Bzenec
29. kolo, So 08.06 16:30
SK Jiskra Rýmařov
1.HFK Olomouc
30. kolo, So 15.06 17:00
FC Vsetín
SK Jiskra Rýmařov
26. kolo, So 18.5.2024 10:00
MFK Vítkovice8
SK Jiskra Rýmařov1
25. kolo, So 11.5.2024 10:30
SK Jiskra Rýmařov2
FC Vsetín3
24. kolo, So 4.5.2024 13:30
MFK Havířov1
SK Jiskra Rýmařov1
23. kolo, So 27.4.2024 10:30
SK Jiskra Rýmařov4
SFC Opava B5
22. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
Jiskra Staré Město4
SK Jiskra Rýmařov7
21. kolo, So 13.4.2024 10:30
SK Jiskra Rýmařov4
SK Uničov5
20. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Hranice2
SK Jiskra Rýmařov1
19. kolo, So 30.3.2024 10:30
SK Jiskra Rýmařov7
1. FC Viktorie Přerov4
18. kolo, Ne 24.3.2024 10:30
SK Jiskra Rýmařov0
1.SK Prostějov B1
17. kolo, Ne 17.3.2024 10:00
1.HFK Olomouc2
SK Jiskra Rýmařov2
27. kolo, So 25.05 10:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Fotbal Třinec B
28. kolo, Ne 02.06 10:30
SK Jiskra Rýmařov
FC Bílovec
29. kolo, Ne 09.06 10:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Nový Jičín
30. kolo, So 15.06 10:30
SK Jiskra Rýmařov
SK Hanácká Slavia Krom..
26. kolo, So 18.5.2024 12:15
MFK Vítkovice9
SK Jiskra Rýmařov1
25. kolo, So 11.5.2024 12:45
SK Jiskra Rýmařov1
FC Vsetín8
24. kolo, So 4.5.2024 15:30
MFK Havířov3
SK Jiskra Rýmařov3
23. kolo, So 27.4.2024 12:45
SK Jiskra Rýmařov0
SFC Opava B4
22. kolo, Ne 21.4.2024 12:15
Jiskra Staré Město0
SK Jiskra Rýmařov0
21. kolo, So 13.4.2024 12:45
SK Jiskra Rýmařov0
SK Uničov3
20. kolo, So 6.4.2024 12:15
SK Hranice8
SK Jiskra Rýmařov0
19. kolo, So 30.3.2024 12:45
SK Jiskra Rýmařov1
1. FC Viktorie Přerov3
18. kolo, Ne 24.3.2024 12:45
SK Jiskra Rýmařov2
1.SK Prostějov B4
17. kolo, Ne 17.3.2024 12:15
1.HFK Olomouc7
SK Jiskra Rýmařov1
27. kolo, So 25.05 12:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Fotbal Třinec B
28. kolo, Ne 02.06 12:45
SK Jiskra Rýmařov
FC Bílovec
29. kolo, Ne 09.06 12:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Nový Jičín
30. kolo, So 15.06 12:45
SK Jiskra Rýmařov
SK Hanácká Slavia Krom..
22. kolo, So 18.5.2024 10:00
FC Hlučín7
SK Jiskra Rýmařov0
21. kolo, Ne 12.5.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov6
MFK Vítkovice B1
14. kolo, St 8.5.2024 10:00
SK BESKYD Frenštát p.R..0
SK Jiskra Rýmařov6
20. kolo, Ne 5.5.2024 12:30
FC Vřesina2
SK Jiskra Rýmařov1
19. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov2
FK Staříč3
17. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov3
FK Nový Jičín2
16. kolo, So 6.4.2024 10:00
FK Bospor Bohumín 3
SK Jiskra Rýmařov1
15. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov5
FK Slavia Opava3
1. kolo, So 16.3.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov3
SK BESKYD Frenštát p.R..3
13. kolo, So 28.10.2023 14:00
FK Kofola Krnov0
SK Jiskra Rýmařov1
18. kolo, Pá 24.05 16:30
FC Ostrava Jih
SK Jiskra Rýmařov
23. kolo, Ne 26.05 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FC Odra Petřkovice
24. kolo, So 01.06 10:00
MFK Slavoj Bruntál
SK Jiskra Rýmařov
25. kolo, Ne 09.06 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Baník Albrechtice
26. kolo, Ne 16.06 10:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Kofola Krnov
22. kolo, So 18.5.2024 11:45
FC Hlučín9
SK Jiskra Rýmařov0
21. kolo, Ne 12.5.2024 11:45
SK Jiskra Rýmařov3
MFK Vítkovice B6
14. kolo, St 8.5.2024 11:45
SK BESKYD Frenštát p.R..4
SK Jiskra Rýmařov3
20. kolo, Ne 5.5.2024 14:15
FC Vřesina2
SK Jiskra Rýmařov4
19. kolo, Ne 28.4.2024 11:45
SK Jiskra Rýmařov6
FK Staříč1
17. kolo, Ne 14.4.2024 11:45
SK Jiskra Rýmařov5
FK Nový Jičín12
16. kolo, So 6.4.2024 11:45
FK Bospor Bohumín 8
SK Jiskra Rýmařov0
15. kolo, Ne 31.3.2024 11:45
SK Jiskra Rýmařov1
FK Slavia Opava8
1. kolo, So 16.3.2024 11:45
SK Jiskra Rýmařov2
SK BESKYD Frenštát p.R..6
13. kolo, So 28.10.2023 15:45
FK Kofola Krnov3
SK Jiskra Rýmařov2
18. kolo, Pá 24.05 15:00
FC Ostrava Jih
SK Jiskra Rýmařov
23. kolo, Ne 26.05 11:45
SK Jiskra Rýmařov
FC Odra Petřkovice
24. kolo, So 01.06 11:45
MFK Slavoj Bruntál
SK Jiskra Rýmařov
25. kolo, Ne 09.06 11:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Baník Albrechtice
26. kolo, Ne 16.06 11:45
SK Jiskra Rýmařov
FK Kofola Krnov
22. kolo, So 18.5.2024 14:00
Fotbal Široká Niva5
SK Jiskra Rýmařov B4
20. kolo, St 15.5.2024 16:30
FC Slezan Osoblaha1
SK Jiskra Rýmařov B6
21. kolo, Ne 12.5.2024 14:30
SK Jiskra Rýmařov B2
TJ Horní Benešov4
18. kolo, St 1.5.2024 17:00
SK Zátor4
SK Jiskra Rýmařov B1
17. kolo, Ne 14.4.2024 14:30
SK Jiskra Rýmařov B4
TJ Slezan Jindřichov0
16. kolo, So 6.4.2024 12:30
TJ Břidličná 1
SK Jiskra Rýmařov B3
14. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov B12
TJ Sokol Vrbno p/Pr.0
1. kolo, So 4.11.2023 11:00
TJ Sokol Vrbno p/Pr.1
SK Jiskra Rýmařov B7
13. kolo, Ne 29.10.2023 14:00
SK Jiskra Rýmařov B4
MFK Slavoj Bruntál C2
11. kolo, St 25.10.2023 15:30
SK Jiskra Rýmařov B2
TJ Sokol Chomýž5
23. kolo, Ne 26.05 14:30
SK Jiskra Rýmařov B
TJ Baník Horní Město..
24. kolo, So 01.06 14:00
TJ Sokol Chomýž
SK Jiskra Rýmařov B
25. kolo, Ne 09.06 15:30
SK Jiskra Rýmařov B
Sokol Karlovice
26. kolo, So 15.06 14:30
MFK Slavoj Bruntál C
SK Jiskra Rýmařov B
8. kolo, Út 14.5.2024 17:00
SK Jiskra Rýmařov2
MFK Slavoj Bruntál A16
7. kolo, So 11.5.2024 15:30
SK Jiskra Rýmařov6
TJ Horní Benešov6
6. kolo, St 8.5.2024 10:00
MFK Slavoj Bruntál B8
SK Jiskra Rýmařov6
5. kolo, So 4.5.2024 10:00
TJ Břidličná 2
SK Jiskra Rýmařov7
4. kolo, St 1.5.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov8
FK Město Albrechtice3
2. kolo, Út 30.4.2024 16:30
SK Jiskra Rýmařov10
TJ Sokol Vrbno p/Pr. A12
3. kolo, Čt 25.4.2024 17:00
FK Kofola Krnov A13
SK Jiskra Rýmařov0
1. kolo, Čt 11.4.2024 16:30
MFK Slavoj Bruntál A24
SK Jiskra Rýmařov1
1. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
SK Jiskra Rýmařov5
SK Zátor3
2. kolo, Út 7.11.2023 16:00
TJ Horní Benešov3
SK Jiskra Rýmařov3
10. kolo, Út 21.05 17:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Kofola Krnov A
11. kolo, So 25.05 17:30
FK Město Albrechtice
SK Jiskra Rýmařov
9. kolo, Po 27.05 16:30
TJ Sokol Vrbno p/Pr. A
SK Jiskra Rýmařov
12. kolo, Čt 30.05 17:00
SK Jiskra Rýmařov
TJ Břidličná
13. kolo, Čt 06.06 17:00
SK Jiskra Rýmařov
MFK Slavoj Bruntál B
14. kolo, So 15.06 10:00
TJ Horní Benešov
SK Jiskra Rýmařov
14. kolo, Dnes 10:00
SK Jiskra Rýmařov10
TJ Sokol Vrbno p/Pr.3
13. kolo, Ne 12.5.2024 11:00
TJ Břidličná 11
SK Jiskra Rýmařov9
10. kolo, St 8.5.2024 10:00
SK Jiskra Rýmařov18
TJ Slezské Rudoltice1
11. kolo, So 27.4.2024 14:30
MFK Slavoj Bruntál A18
SK Jiskra Rýmařov5
4. kolo, Čt 26.10.2023 16:00
SK Jiskra Rýmařov2
TJ Břidličná 10
3. kolo, Pá 20.10.2023 16:30
FK Město Albrechtice12
SK Jiskra Rýmařov9
2. kolo, So 14.10.2023 15:00
SK Jiskra Rýmařov4
MFK Slavoj Bruntál A11
1. kolo, So 7.10.2023 13:30
TJ Slezské Rudoltice1
SK Jiskra Rýmařov15
8. kolo, Čt 21.9.2023 16:30
FK Kofola Krnov3
SK Jiskra Rýmařov2
7. kolo, Ne 17.9.2023 14:00
TJ Sokol Lichnov13
SK Jiskra Rýmařov2
15. kolo, So 25.05 10:00
MFK Slavoj Bruntál B
SK Jiskra Rýmařov
12. kolo, Út 28.05 16:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Město Albrechtice
17. kolo, Út 11.06 17:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Kofola Krnov
14. kolo, Dnes 10:00
Přípravka U910
TJ Sokol Vrbno p/Pr.3
26. kolo, So 18.5.2024 16:30
Muži 2
FK Kozlovice0
22. kolo, So 18.5.2024 14:00
Fotbal Široká Niva5
Starší žáci B4
26. kolo, So 18.5.2024 12:15
MFK Vítkovice9
Dorost U171
22. kolo, So 18.5.2024 11:45
FC Hlučín9
Žáci U130
26. kolo, So 18.5.2024 10:00
MFK Vítkovice8
Dorost U191
22. kolo, So 18.5.2024 10:00
FC Hlučín7
Žáci U150
20. kolo, St 15.5.2024 16:30
FC Slezan Osoblaha1
Starší žáci B6
8. kolo, Út 14.5.2024 17:00
Přípravka U112
MFK Slavoj Bruntál A16
25. kolo, Ne 12.5.2024 16:30
SK Baťov 19302
Muži 3
10. kolo, Út 21.05 17:00
Přípravka U11
FK Kofola Krnov A
18. kolo, Pá 24.05 15:00
FC Ostrava Jih
Žáci U13
18. kolo, Pá 24.05 16:30
FC Ostrava Jih
Žáci U15
15. kolo, So 25.05 10:00
MFK Slavoj Bruntál B
Přípravka U9
27. kolo, So 25.05 10:30
Dorost U19
FK Fotbal Třinec B
27. kolo, So 25.05 12:45
Dorost U17
FK Fotbal Třinec B
27. kolo, So 25.05 17:00
FK Nový Jičín
Muži
11. kolo, So 25.05 17:30
FK Město Albrechtice
Přípravka U11
23. kolo, Ne 26.05 10:00
Žáci U15
FC Odra Petřkovice
23. kolo, Ne 26.05 11:45
Žáci U13
FC Odra Petřkovice
Úvod / Okresní přebor starší přípravka 5+1 - 2021/2022 / 8.kolo / FK Město Albrechtice : FK Kofola Krnov A
FK Město Albrechtice
0 : 19
FK Kofola Krnov A
1. | FC Strání | 25 | 67:24 | 60 |
2. | FK Kozlovice | 26 | 52:25 | 54 |
3. | TJ Slovan Bzenec | 27 | 70:31 | 53 |
4. | FC Vsetín | 27 | 55:33 | 48 |
5. | SFK ELKO Holešov | 26 | 67:44 | 42 |
6. | FC TVD Slavičín | 25 | 38:46 | 39 |
7. | FK Šternberk | 26 | 38:44 | 38 |
8. | FK Nové Sady | 26 | 46:48 | 33 |
9. | SK Jiskra Rýmařov | 26 | 42:49 | 32 |
10. | TJ Skaštice | 26 | 34:47 | 28 |
11. | FK Nový Jičín | 26 | 27:55 | 28 |
12. | Tatran Všechovice | 25 | 58:57 | 27 |
13. | 1.HFK Olomouc | 26 | 27:45 | 27 |
14. | FC Kostelec na Hané | 26 | 36:62 | 27 |
15. | SK Baťov 1930 | 26 | 42:53 | 24 |
16. | 1. FC Viktorie Přerov | 25 | 21:57 | 20 |
1. | MFK Vítkovice | 26 | 117:33 | 65 |
2. | SK Hranice | 26 | 89:37 | 62 |
3. | SK Uničov | 26 | 102:50 | 56 |
4. | SFC Opava B | 26 | 89:53 | 50 |
5. | FC Vsetín | 26 | 71:55 | 48 |
6. | TJ Valašské Meziříčí | 26 | 95:59 | 46 |
7. | 1.HFK Olomouc | 26 | 62:51 | 37 |
8. | 1.SK Prostějov B | 26 | 53:68 | 37 |
9. | FC Bílovec | 26 | 74:66 | 36 |
10. | Jiskra Staré Město | 26 | 69:69 | 36 |
11. | SK Hanácká Slavia.. | 26 | 57:77 | 28 |
12. | FK Fotbal Třinec B | 26 | 49:85 | 28 |
13. | SK Jiskra Rýmařov | 26 | 71:99 | 24 |
14. | 1. FC Viktorie Přerov | 26 | 43:86 | 15 |
15. | FK Nový Jičín | 26 | 31:89 | 11 |
16. | MFK Havířov | 26 | 20:115 | 10 |
1. | SFC Opava B | 26 | 141:27 | 72 |
2. | 1.HFK Olomouc | 26 | 107:39 | 64 |
3. | SK Uničov | 26 | 74:31 | 58 |
4. | SK Hranice | 26 | 109:49 | 55 |
5. | MFK Vítkovice | 26 | 111:41 | 52 |
6. | FC Vsetín | 26 | 83:64 | 45 |
7. | 1.SK Prostějov B | 26 | 75:58 | 43 |
8. | Jiskra Staré Město | 26 | 61:57 | 40 |
9. | FK Fotbal Třinec B | 26 | 57:55 | 39 |
10. | FC Bílovec | 26 | 55:66 | 33 |
11. | TJ Valašské Meziříčí | 26 | 73:75 | 30 |
12. | 1. FC Viktorie Přerov | 26 | 42:57 | 30 |
13. | SK Hanácká Slavia.. | 26 | 33:88 | 23 |
14. | MFK Havířov | 26 | 30:157 | 13 |
15. | FK Nový Jičín | 26 | 20:112 | 5 |
16. | SK Jiskra Rýmařov | 26 | 28:123 | 5 |
1. | FC Hlučín | 22 | 232:11 | 66 |
2. | MFK Slavoj Bruntál | 21 | 164:35 | 57 |
3. | FK Nový Jičín | 21 | 90:48 | 44 |
4. | FK Bospor Bohumín | 22 | 78:60 | 37 |
5. | FK Staříč | 23 | 61:91 | 37 |
6. | FC Odra Petřkovice | 22 | 49:46 | 36 |
7. | MFK Vítkovice B | 22 | 96:85 | 34 |
8. | SK Jiskra Rýmařov | 21 | 65:61 | 33 |
9. | FK Slavia Opava | 22 | 84:87 | 31 |
10. | FK Kofola Krnov | 21 | 44:62 | 28 |
11. | SK BESKYD Frenštát p.R. | 22 | 35:100 | 25 |
12. | FC Vřesina | 23 | 31:121 | 15 |
13. | FC Ostrava Jih | 20 | 20:104 | 4 |
14. | FK Baník Albrechtice | 22 | 30:168 | 3 |
1. | FC Hlučín | 22 | 168:16 | 60 |
2. | FK Kofola Krnov | 21 | 158:17 | 56 |
3. | MFK Slavoj Bruntál | 21 | 200:40 | 55 |
4. | FK Nový Jičín | 22 | 158:52 | 50 |
5. | FK Bospor Bohumín | 22 | 81:54 | 42 |
6. | FK Slavia Opava | 21 | 82:93 | 33 |
7. | SK BESKYD Frenštát p.R. | 22 | 79:83 | 32 |
8. | SK Jiskra Rýmařov | 21 | 88:113 | 25 |
9. | FK Baník Albrechtice | 22 | 88:122 | 23 |
10. | MFK Vítkovice B | 22 | 47:111 | 21 |
11. | FC Ostrava Jih | 21 | 54:66 | 20 |
12. | FC Odra Petřkovice | 22 | 46:108 | 18 |
13. | FC Vřesina | 22 | 17:213 | 7 |
14. | FK Staříč | 23 | 34:212 | 4 |
1. | MFK Slavoj Bruntál C | 19 | 137:24 | 49 |
2. | Sokol Karlovice | 18 | 88:26 | 46 |
3. | TJ Horní Benešov | 19 | 113:42 | 42 |
4. | TJ Sokol Chomýž | 18 | 61:43 | 34 |
5. | TJ Baník Horní Město | 18 | 44:44 | 34 |
6. | SK Jiskra Rýmařov B | 18 | 75:43 | 28 |
7. | TJ Sokol Vrbno p/Pr. | 19 | 60:68 | 28 |
8. | FC Slezan Osoblaha | 20 | 56:93 | 19 |
9. | SK Zátor | 18 | 30:78 | 18 |
10. | TJ Slezan Jindřichov | 18 | 42:84 | 14 |
11. | Fotbal Široká Niva | 19 | 44:103 | 12 |
12. | TJ Břidličná | 18 | 32:134 | 3 |
8 gólů
Petr Čikl7 gólů
Roman Marek5 gólů
Pavel Jeřábek4 góly
Jiří Furik4 góly
David Hleba2 góly
Michal Furik2 góly
Tomáš Palys28 gólů
Roman Marek14 gólů
Tomáš Furik6 gólů
Eathan Mark Pospíšil5 gólů
Alexej Novotný4 góly
Alexandr Koryťák3 góly
Tomáš Polách2 góly
Marcel Mihál10 gólů
Ivo Filipčík6 gólů
Miroslav Mucha3 góly
Šimon Tomčík3 góly
Ondřej Němec2 góly
Jiří Semančík1 gól
Mirek Mušálek1 gól
Jan Friedrich19 gólů
Radim Přecechtěl19 gólů
Miroslav Matoušek4 góly
Luděk Šimko4 góly
Jonáš Pospíšil4 góly
Petr Krystalovič4 góly
Miroslav Tomčo3 góly
Martin Vavřička34 gólů
Tomáš Bráblík14 gólů
Jan Tomčo11 gólů
Jakub Kastner7 gólů
David Vašíček6 gólů
Jan Suchánek4 góly
Tadeáš Podubecký3 góly
Vít Jaroslav Fidler8 gólů
Viktor Strnadel8 gólů
Tomáš Bráblík7 gólů
Michal Mazánek7 gólů
Jiří Všetička5 gólů
David Vašíček5 gólů
Jakub Krejčí4 góly
Josef Tichý
Počet návštěv: 290582
Posledních 30 dnů: 4328 | Posledních 7 dnů: 1194 | Poslední den: 129
© 2024 SK Jiskra Rýmařov, z.s. | Všechna práva vyhrazena | jiskrarymarov@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz